in ,

Verdikleri eğitim ile dünyanın en iyi ve en itibarlı liseleri

Verdikleri eğitim ile dünyanın en iyi ve en itibarlı liseleri
Dünyanın en iyi liselerinden birine girmek bu günlerde oldukça zor olsa da velilerimiz mümkün olduğunca vicdanlı olmaya çalışarak çocuklarını o dereceye kadar yetiştirmeye başladılar. Yani “en iyi okul” terimi sadece bu dersleri mi kastediyor? Bu içerikte dünyanın en iyi ve en eski liselerini sadece kurslarıyla değil, çeşitli alanlarda verdikleri eğitimlerle de inceledik.

Siz de az çok farkındasınız, eğitim dünyasında hangi okulun en iyi olduğu konusunda bir fikir birliği yok. Ama şimdi bu makaleyi okumaya başladığınıza göre, dünyanın en iyi üniversiteleriAraştırmanıza özel ve devlet olmak üzere iki farklı kategoriye ayırarak başladınız. Bu nedenle bu yazımızda olabildiğince objektif olmaya ve dünyanın en iyi ortaokullarını sizler için toplamaya çalışacağız.

Sizce bir liseyi “en iyi” yapan nedir? Kaliteli öğretmenlere sahip olmak akla gelen ilk şey olmalıdır. Bulunduğu ortamın eğitime elverişli olduğunu da ekleyebiliriz. Sınıf dışındaki ekstra aktiviteleri unutmayınız. hadi dünyanın en iyi üniversitelerine Hadi bir bakalım.

Dünyanın en iyi üniversiteleri:

Dünyanın en iyi devlet liseleri:

En Üstün Fen Lisesi: Thomas Jefferson Fen ve Teknoloji Lisesi.

Thomas Jefferson Bilim ve Teknoloji Lisesi

1985 yılında kurulan Thomas Jefferson Bilim ve Teknoloji Lisesi, Virginia’da bulunmaktadır. Fairfax İlçe Devlet Okulları Bu, yönettiği en yüksek bilim okuludur.Aynı zamanda, mıknatıs bu bir okul. TJHSST olarak kısaltılan bu lisede birçok fen, matematik ve teknoloji alanı bulunmaktadır. nitel eğitim verdiği bilinmektedir.

2019 yılında yayınlanan bir rapora göre en iyi lise ve Newsweek’in 2016 Amerika’nın En İyi Liseleri’nde arka arkaya üç kez 1. sırada yer aldı. Bu çok uluslu lise, dünya çapında büyük saygı görmektedir. yüksekte Her aile çocuğunu buraya göndermek ister.

Okula kağıtsız giremezsiniz: Higher School of Academic Magnet

Magnet Akademik Lisesi

1988 yılında Kuzey Charleston, Güney Carolina’da kurulan Academic Magnet Lisesi, diğerlerinden biraz daha yüksek bir satın alma gücüne sahiptir. sert bir şekilde yapar. Lise notlarınız, test puanlarınız, kaliteli öğretmen tavsiyeleriniz ve yazılı çalışmalarınız Maddeye Okulda değerlendirilecek ve kayıt olacaksınız.

İlk başta sloganı “Cidden çok akıllı” olmasına rağmen, Aralık 2018’de öğrenci konseyi üyesi olarak kabul edildi. “Burs ve Onur” olarak değiştirildi. Okulun SAT sonuçları oldukça iyiydi, hatta 2003’ten 2004’e kadar eyaletteki en iyi ikinci liseydi.

Yeteneğinize göre değerlendirilirsiniz: Nevada Davidson Akademisi.

Nevada Davidson Akademik

2006 yılında eğitimine başlayan Nevada Davidson Academy, adından da anlaşılacağı gibi Nevada’da kurulmuştur. bu okul diğerlerinden farklıdır yaşa göre değil, sınıfa göre yeteneğe Onları bir düzene koydu ve ona göre eğitti, kulağa hoş gelmedi mi? Ayrıca okulun hem yüz yüze hem de online eğitim verdiğini de söyleyelim.

Akademiye girmek için IQ Testlerden (SB-5, WISC-4, WISC-5, DAS-2) en az birinden 145 puan almalısınız. eğer sınıflar 15 kişi Her sınıfın kendi özel öğretmeni vardı.

Futbolun Kralı: Walter Payton Koleji Hazırlık

Walter Payton Koleji

2000 yılında eğitim hayatına başlayan Walter Peyton College Hazırlık Lisesi, Chicago, Illinois’de kurulmuştur. Adını Chicago Bears’tan almıştır. efsane Adını aktör Walter Payton’dan alan bu lise, aynı zamanda kayıt için seçmeli bir lisedir. Aynı zamanda dünya yukarıdaki liselerin hiçbirinde mevcut değil Konfüçyüs Enstitüsü’ne Var. Illinois eyaletindeki en iyi lise olmaya devam ediyor. Newsweek, onu ülkedeki en iyi onuncu lise olarak bile seçti.

Sanat Bizim İşimiz: İleri Eğitim Okulu (SAS)

mükemmellik okulu

1988’de Florida’da kurulan İleri Araştırmalar Okulu, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dördüncü en iyi lisedir. 11. ve 12. sınıfları bitirdiğinizde bu okulda okuyorsanız Miami Dade Koleji sanat alanında iki yıllık bir önlisans derecesi alırsınız. Bu okulun en büyük hedefi öğrencileridir. hayatta kendi kararlarını verebilmelerini ve karşılaşabilecekleri herhangi bir problemde bunları uygulayabilmelerini sağlamaktır. Bu nedenle her alanda yetkin insanlar yetiştirir ve onların hayata hazırlanmalarını sağlar.

Dünyanın en iyi özel üniversiteleri:

SAT sınavları için Özel Program: Philips Academy

philips ademisi

Andover’da kurulan Philips Academy, eğitim hayatına 1778 yılında başlamıştır. Başlangıçta sadece erkek çocukları kabul etmesine rağmen, 1973’te Abbot’s Academy ile birleşti ve karma eğitim oldu. Yatılı öğrenciler için öğrenim ücretleri 57.800 $ sıradan öğrenciler için $44.800 olarak etiketlendi. Diğer okullara göre çok pahalı olmasına rağmen, bazı raporlara göre kayıtlı öğrenciler bundan çok söz ediyor.

tam müfredat OTURDU Öğrencilerin öğretmenleri ile yakın ilişki kurabilmeleri için sınavlarını geçmeleri sağlandı ve sınıf mevcudu 12 olarak sabitlendi.

Bir Beyefendi Olmalısın: Hotchkiss Okulu

seksi okul

1891 yılında Lakeville’de kurulan ve eğitim hayatına başlayan Hotchkiss Okulu, talep etmek var. Onlara göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm hazırlık okulları çok küçük parça Hotchkiss tarafından belirlenen standartları karşılayabilir. İlk başta sadece erkeklere hizmet etmesine rağmen, 1974’ten beri eğitimine karma eğitim temelinde devam etti. okul müdürlerinden George Van Sentward’un okulda tek kural var dedi “Centilmen ol”.

Mükemmellik Bayrağı: Sidney Gramer Okulu

Sidney Gramer Okulu

1857’de Sidney Gramer Okulu, Parlamento Yasası ile Avustralya’nın Sidney kentinde kuruldu. Aslında dilbilgisine Aynı zamanda umursayan bir okul Müzik bu alanda çok başarılı. Lise sadece erkekler için olsa da oldukça yüksek puanlar aldığı için listemizde olmayı hak ediyor. Dönem ücreti ise 36.620 $ olduğu tespit edilen bu okulda arşiv binaları açılmıştır. Araştırma çalışması çok kolay oldu. Okulun adı geçtiği her yerde her zaman mükemmellik bayrağını taşır.

Dalton Planı: Haşim Okulu

Ashham okulu

Esham Okulu, 1886’da Sidney, Edgecliffe’de kuruldu. Sadece kızlar için eğitim vermektedir. Okulun en büyük özelliği, bireysel öğrenmeye dayalı öğretim metodolojisidir. Dalton’un planı bu başvuru. Bu planı kullanan Avustralya’da bile bir okul ayrıca özellikler. Bu eğitim yöntemine göre orada okuyan her kıza entelektüel gelişiminiz Bunun hayatlarındaki en önemli şey olduğunu gösteriyorlar. Okula kabul için 6.000$ ödemeniz gerek. Ayrıca dönem ücreti 58.900 $ olarak ayarlayın.

Dengeli Yaşam Tarzı: Geelong Gramer Okulu

Geelong Gramer Okulu

1855 yılında Geelong’da kurulan Geelong Gramer Okulu, bağımsız bir Anglikan Burası karma eğitim veren bir okul. İlkokuldan 12. sınıfa kadar çocuklar gerçek hayat dersleriyle Onları meşgul edecek küçük bir dünyaya sahip olan bu okulun amacı, hayata dengeli bir bakış açısıyla yetişmelerine yardımcı olmaktır. Anglikanlar bağışlama, sevgi, değişim ve birlik ahlakı öğretin.

Okulun kariyer departmanı, 10. sınıftaki öğrencilerle ve sağlanmıştır. Her Çarşamba ve Cumartesi bu okulda son sınıf öğrencileri için bir spor etkinliği olmalıdır. Uluslararası Bakalorya (IB) ve Victoria Eğitim Sertifikası (VCE) verilmişti.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Bu coğrafya sorularından kaç tanesini biliyorsun?

Bu coğrafya sorularından kaç tanesini biliyorsun?

Half-Life 2 Remake konsepti etkileyiciydi!

Half-Life 2 Remake konsepti etkileyiciydi!