Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

ABD askerlerini oyunlarla eğitecek!

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/ABD-askerlerini-oyunlarla-egitecek-2.jpg

Popüler video oyun motoru Unity, ABD ordusuna ve hükümetine yardım etmek için multi-milyon dolarlık yeni bir anlaşma imzaladı.

bir video oyunu yazılım şirketi Birlikgeçen yıl büyük çaplı işten çıkarmalar ve CEO'nun bazı yorumları nedeniyle olumsuz sonuçlar verdi. Şimdi şirket ABD hükümetinin bir ortağı ve savunma girişimleri, askeri istihbarat gibi konularda yeni teknoloji sağlayan bir şirketle büyük bir anlaşma imzaladı.

Birlik, CACI Uluslararası A.Ş. ile anlaşma imzaladı

Bloomberg'e göre şirket bunu bu haftanın başlarında duyurdu. üç yıllık multi-milyon toplam anlaşmayı duyurdu. Bu sözleşme, daha önce ABD hükümetine çeşitli askeri istihbarat sağlayan bir bilgi teknolojisi firması ile yapılmıştır. CACI Uluslararası A.Ş. yazılım tedarikçisi ile anlaşma yoluyla düzenlenen "Bu, Unity'nin bugüne kadarki en büyük tek dijital ikiz çözüm anlaşması" söz konusu

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/ABD-askerlerini-oyunlarla-egitecek-1.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Birlik Kıdemli Başkan Yardımcısı Witten olarak işaretleduyuruyu bir kazanç çağrısı sırasında yaptı. Whitten'ın yeni ilişkisi, "Hükümetin havacılık uygulamaları ve ötesi için insan-makine arayüzlerini veya HMI'ları tanımlamasına yardımcı olacak." söylenmiş ek olarak "Bu uygulamalar, oyunlara çok benzeyen etkileşimli, güvenilir bir deneyim gerektirir." söz konusu


Gençler en sık hangi sosyal ağları kullanıyor?

Gençler en sık hangi sosyal ağları kullanıyor?

ABD'de bir şirket; gençlik, teknoloji ve sosyal ağların kullanımı üzerine araştırmalar yaptı. Sonuçlar Facebook için korkunç.

oyun Dev, bir süredir çeşitli sektörlerde genişliyor. Özellikle son zamanlarda birçok askeri projede çalışırken, şirketin birkaç çalışanı açık eleştirmenler yaptı Bu eleştiri var yeni bir odak ile alakalıydı. Ayrıca, askeri uygulamalarda oyun sonu üzerinde çalışma olasılığının ekip arasında bir endişe olduğunu belirttiler.

Bu sırada Birlik CEO'su John RiccielloLockheed Martin ile ortaklığı içeren askeri sözleşmeler. "çok kısıtlayıcı" bunu dedi Ayrıca, şirket "İlke ve değerlerimizi bilerek ihlal ettiğimiz programları desteklemeyeceğiz" Bununla ilgili bir açıklama da yaptı. Bu, askeri anlaşmaların yeni çalışanlarının tepkisine neden oldu. Buna karşılık Richitiello, konunun bir sonraki toplantıda tartışılacağına söz verdi.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/ABD-askerlerini-oyunlarla-egitecek-1.jpeg?resize=1170%2C658&ssl=1
John Ricciello

ABD hükümetinin video oyun şirketleriyle askeri ittifakı yeni bir şey değil. Daha önce ABD ordusu Amerika Ordusu oyununu ve çeşitli yinelemeleri geliştirdi. Oyunu bir işe alma aracı olarak kullandı. Ancak, 20 yıl sonra oyun bitti.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Spider-Man Remastered'ın PC versiyonunda Sony'yi üzen gelişme

Spider-Man Remastered’ın PC versiyonunda Sony’yi üzen gelişme

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close