Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Amazon Games başarısız oldu: İşten çıkarmalar devam ediyor!

amazon games

Amazon yaklaşık 27.000 çalışanını işten çıkarırken, Amazon Games de küçülmeye başladı. İşte haberin detayları…

Bilişim sektöründe yaşanan kriz nedeniyle başta Amazon, Facebook ve Google olmak üzere birçok şirket işten çıkarmalara devam ediyor. Geçen yıl yaklaşık 18 bin kişiyi işten çıkaran Amazon, geçtiğimiz günlerde bu sayıya 9 bin kişi daha eklediğini duyurdu. Şimdi şirket, Amazon Games için geçerli olan yeni bir işten çıkarma politikasını duyurdu.

Amazon Games yüz çalışanını işten çıkarıyor!

Amazon; Prime Gaming, Game Growth ve Amazon Games'in San Diego stüdyosundaki çalışanlar da dahil olmak üzere 100'den fazla oyun prodüksiyon çalışanını işten çıkaracağını duyurdu. Şirket, kesintilerin nedeni olarak stratejik değişiklikleri öne sürerek ayrıntıları açıklamadı. oyun Başkan Yardımcısı Christoph Hartmann, işten çıkarmaları duyururken Irvine ve Montreal'deki ekiplerin genişlemeye devam edeceğini söyledi.

Yeni Dünya

Bildiğiniz gibi, birçok şirket son zamanlarda mali açıdan zor bir dönemden geçiyor ve işten çıkarmaları bir çıkış yolu olarak kullanıyor. Meta, verimli bir yıl olarak belirlediği 2023'te son olarak 10.000 çalışanını işten çıkardı ve 5.000 açık pozisyonu kapattı. Son zamanlarda, Google yaklaşık 10.000 çalışanın işten çıkarılmasını protesto etti. Bu tür haberler dünya piyasalarında yaşanan ekonomik durgunluk nedeniyle ortaya çıktı.


Dönemin bir efsanesiydi: Google bu programı devre dışı bıraktı!

Dönemin bir efsanesiydi: Google bu programı devre dışı bıraktı!

Google Now Launcher iptal edildi. Basit Android arayüzü ve Google Asistan'a kolay erişimi ile tanınan uygulama kullanımdan kaldırılıyor.

Amazon Games'in piyasaya sürdüğü tek oyun, güncel rol yapma oyunu New World'dür. Yapım olumlu eleştiriler alsa da beklenen getiriyi elde edemedi. Bir diğer oyun olan Crucible ise ücretsiz olarak planlansa da macerası kısa sürdü ve iptal edildi. Pek çok kişi için bu haber sürpriz olmadı çünkü Amazon Games'in geçmişi pek parlak değildi.

Peki siz okuyucularımız bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Amazon Games gelecekte başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PS Vita geri mi geliyor?  Sony'den yeni konsol

PS Vita geri mi geliyor? Sony’den yeni konsol

xbox game pass

Oyuncular Üzgün: Bu Oyunlar Game Pass’ten Ayrılıyor!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close