Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Belgeler lütfen, mobil geliyor! İşte çıkış tarihi

Belgeler lütfen, mobil geliyor!  İşte çıkış tarihi

Belgeler Lütfen mobil sürümü kontrol edin. The Papers’ın geliştiricisi, lütfen 5 Ağustos’ta Android ve iOS için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Yaklaşık dokuz yıl önce duyurulan yapım, oyuncuların favori yapımlarından biri olmayı başardı. Kağıtlar, lütfen mafya dünyaya gelir Geliştirici Lucas Pope'un yaptığı açıklamaya göre, Ağustos. Android ve iOS oyuncular ayrıca bulmaca simülasyonunun keyfini çıkarabilecekler.

Papers, Lütfen mobilde nasıl oynanır?

Belgeler, lütfen, 8 Ağustos 2013 buharyerini aldı Lucas Pope tarafından geliştirilen simülasyon oyunu 9 yıl sonra mobil cihazlarda oynanabilir olacak. Twitter'dan yapılan açıklamada oyun Android ve iOS 5 Ağustos teklif edileceğini söyledi.

Geliştirici tarafından yayınlanan görsel, hem Android hem de iPhone görsellerini içeriyordu ve Papers Please'in mobil cihazlarda benzer bir arayüze sahip olduğuna inanılıyor. Ancak, Lütfen'in mobil versiyonunda Kağıtların daha basitleştirilmesi muhtemeldir.


Başka bir oyun NFT'leri yasakladığını duyurdu

Başka bir oyun NFT'leri yasakladığını duyurdu

Minecraft geliştiricisi Mojang, oyunun sunucularından NFT ve blockchain teknolojisini yasakladığını duyurdu. Detaylar burada.

belgeler lütfen Arstotska adlı kurgusal bir ülkede sınır kontrolü için çalışıyor. Çok güçlü bir komünist sistem tarafından yönetilen ülkede çeşitli çalkantılar yaşanıyor. Sınır muhafızı rolünü oynayan oyuncu, Arstotzka'ya girmek isteyen kişilerin belgelerini kontrol etmelidir.

Görev basit gibi görünse de, bir süre sonra Kağıtlar'da işlerin karıştığını görebilirsiniz, Lütfen. Örneğin, ülkeye yanlış kişiyi getirmek bile tüm işinizi mahvedebilir.

Play strore uygulama indirme izni, uygulama indirme izni, play store uygulama indirme, google play store güncellemesi

Geliştirici Lucas Pope'a göre, mobil sürüm geri döndü bağımsız oyun paylaşılacaktır. Kısacası, Pope yeni güncellemeler almalı ve yeni özellikler eklemeli.

Peki, Papers'ın mobil versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz, Lütfen? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocuğunuzun kendi seçimlerini yapmasını ve başarılı olmasını sağlayan "Montessori Eğitimi" nedir?

Çocuğunuzun kendi seçimlerini yapmasını ve başarılı olmasını sağlayan “Montessori Eğitimi” nedir?

GTA San Andreas 2022 Hileleri (PC ve Mac)

GTA San Andreas 2022 Hileleri (PC ve Mac)

Back to Top