Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Corsair, Nvidia özelliklerini yazılımına entegre etti

Corsair, Nvidia özelliklerini yazılımına entegre etti

Oyun donanımıyla tanınan Corsair, NVIDIA Broadcast teknolojilerini iCUE donanım ve yazılımına entegre etti.

oyunYayıncılar için donanım ve yazılım çözümleri düşünen ilk markalardan biri olan Corsair, NVIDIA Yayını teknolojiyi iCUE donanım ve yazılımına entegre etti. Elgato'nun ses ve video uygulamaları Wave Link ve Camera Hub'a da AI iyileştirmeleri eklendi.

GeForce RTX GPU'lara sahip içerik oluşturucular ve oyuncular, CORSAIR ve Elgato mikrofonları ve kameraları için NVIDIA Broadcast'in sunduğu yapay zeka geliştirmelerinden yararlanacak; Canlı yayınları, sesli sohbetleri ve video konferansı geliştirmek için kullanılabilir.


Nvidia RTX 4090'ın çıkış tarihi hakkında kararlı bilgiler

Nvidia RTX 4090'ın çıkış tarihi hakkında kararlı bilgiler

Geçtiğimiz aylarda özellikleri ortaya çıkan amiral gemisi Nvidia RTX 4090'ın çıkış tarihi değişti.

Yapay zeka tabanlı Corsair yazılımı

NVIDIA Broadcast entegrasyonu, daha net ve net ses için CORSAIR iCUE ve Elgato Wave Link üzerinde yapay zeka gürültü iptali ve oda yankı ses zayıflaması sağlar.

Elgato Wave Link'te gürültü engelleme, Virtual Studio (VST) teknolojisi olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar bu efekti çeşitli ses platformlarının yanı sıra Adobe Premiere Pro, Audition ve Blackmagic DaVinci Resolve gibi uyumlu yaratıcı uygulamalarda kullanabilirler.

GeForce RTX GPU'ların tensör çekirdeklerinden güç alan yeni özellikler, kullanıcıların seslerini tanımlayarak onları ortamdaki diğer seslerden ayırt etmek için yapay zeka kullanır. Böylece sesli ve görüntülü aramaların kalitesi önemli ölçüde iyileştirilir. Arka plan gürültüsü engellenir ve konuşmacının sesi kristal berraklığındadır. Broadcast ayrıca oda yankılarını ortadan kaldırarak duvar veya tavan yalıtımına ihtiyaç duymadan çeşitli ortamlarda stüdyo kalitesinde akustik sağlar.

CORSAIR entegrasyonu, bu özelliklerin vücut seslerini ayırabilen yeni bir sürümünü içerir. Bu iyileştirme, video görüşmeleri sırasında sesini kapatmayı unutanlar için sessize alma gibi özellikleri içerir.

Bu akış özellikleri hemen hemen tüm CORSAIR kulaklıklarında bulunur. Elgato, içerik oluşturucular için artık Wave Link uygulamasında gürültü iptali etkinleştirilebilir. Bu Wave mikrofonu, Elgato Wave XLR sayesinde XLR mikrofonların kullanımına ve ayrıca kullanıcılar için geliştirilmiş AI sesine izin verir.

Yapay zekanın video efektleri

Elgato Camera Hub'a entegre NVIDIA Broadcast video teknolojisi, sanal bir arka plan özelliği içerir.

GeForce RTX GPU'lar tarafından desteklenen AI ile geliştirilmiş filtreler, dijital bir SLR kamera tarafından üretilene benzer yüksek kaliteli bir görüntü üretmek için yalnızca bir web kamerası kullanarak daha iyi kenar algılama sağlar.

Desteklenen efektler arasında bulanıklaştırma ve arka planı bir video veya hareketsiz görüntü ile değiştirerek yeşil ekran ihtiyacını ortadan kaldırma yer alır. Arka plan bulanıklığı ve arka plan değiştirme artık Elgato Camera Hub'da mevcuttur. İçerik oluşturucular, AI efektlerini doğrudan Cam Link 4K ile Facecam veya stüdyo kameralarına uygulayabilir.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter, 2022'nin ilk 6 ayında oyun rekoru kırdı

Twitter, 2022’nin ilk 6 ayında oyun rekoru kırdı

FIFA 23 kapak yıldızları açıklandı!

FIFA 23 kapak yıldızları açıklandı!

Back to Top