Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Daha iyi performans için NVIDIA’dan sürücü güncellemesi

NVIDIA 2080

NVIDIA, en son sürücü güncellemesiyle F1 22’deki grafik kartlarının performansını iki katına çıkardı.

NVIDIAGrafik kartı teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Özellikle RTX Serilerinde yüksek performanslı ürünler sunan firma, her modelinde bunu aşmayı başarıyor. Ancak konu modern teknoloji olunca donanım kadar yazılım da ön plana çıkıyor.

Neyse ki NVIDIA, bu konuda kullanıcılarına zarar vermez. Sürekli grafik kartı sürücüleri üzerinde çalışan şirket, nihayet oyunların performansını iyileştiren bir güncelleme yayınladı. rica etmek NVIDIA sürücü güncellemesi ve getirdiği şeyler…

F1 22 için NVIDIA grafik kartları, özel sürücü ve RTX uyarlaması

F1 22 için yeni görevlendirildi GeForce Game Ready sürücüsü (oyunCustom Driver), GeForce oyuncuları bugün Codemasters tarafından geliştirilen, eleştirmenlerce beğenilen F1 serisinin en son sürümüne erken erişim elde ediyor. F1 22 ayrıca çoklu ışın izleme efektleri ve 2 kattan fazla performans artışı sağlayan NVIDIA DLSS'yi de destekler.


Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

DLSS etkinleştirildiğinde, GeForce RTX 3060 Ti GPU ve üzeri oyuncular, F1 22'de etkinleştirilen her ışın izleme efekti ve maksimum ayarlarla 4K'da 60 fps veya daha yüksek kare hızlarına ulaşabilirler.

Yeni sürücü ayrıca 13 Temmuz'da piyasaya sürülecek olan Loopmancer'ı DLSS ve ışın izlemeli işleme ile destekleyecek. Ayrıca sürücü, beş oyun için GeForce Experience Optimal Gaming ayarlarıyla çalışıyor, Monster Hunter Rise ve Monster Hunter Rise: Sunbreak'te en iyi oyun deneyimini sunuyor ve yeni GeForce GTX 1630 GPU'yu destekliyor.

Jurassic World, Resident Evil ve Warhammer gibi popüler oyun serilerinin RTX destekli oyunlar listesine katıldığı ayı güzel bir şekilde kapatıyoruz.

NVIDIA, sürücü güncellemesiyle F1 22'deki performansı iki katına çıkardı

F1 22'deki yenilikler, oyuna görsel daldırma eklemek için ışın izlemeli opaklar, ışın izlemeli şeffaflar, ışın izlemeli çevresel oklüzyon ve ışın izlemeli gölgelemedir. Işın izlemeli aydınlatma ile oyuncular, kusursuz şekilde parlatılmış F1 yarış arabalarına, doğru işlemeye sahip olurlar ve F1 pistinde yarışırken benzersiz ayrıntılarla gölgelenen her şeyi görebilirler.

NVIDIA DLSS tarafından sağlanan performans sayesinde GeForce RTX oyuncuları, F1 22'nin heyecan verici ışın izleme efektlerinden görüntü kalitesinden ödün vermeden yararlanmak için de yeterli güce sahip.

NVIDIA DLSS ve ışın izleme desteği, oyunun, GeForce RTX tabanlı bir grafik kartı, masaüstü veya dizüstü bilgisayarın maksimum performansıyla, en akıcı oynanış ve en yüksek kaliteli grafiklerle benzersiz bir F1 22 deneyimiyle sunulacağı anlamına gelir.

DLSS ve Ray-Tracing işlemeli Loopmancer fragmanı

Yeni Driver aynı zamanda 13 Temmuz 2022'de oyunculara çıkacak, merakla beklenen roguelite aksiyon platform oyunudur. Lupmanser NVIDIA DLSS desteği ve ışın izlemeli ekranlarla piyasaya sürülecek olan oyun için oyun geliştirme desteği sağlar ve GeForce RTX oyuncularına en iyi oyun deneyimini sunar.

RTX hızlandırma her zamankinden daha güçlü

Haziran ayında, geliştirilmiş DLSS performansından, azaltılmış Refleks gecikmesinden ve heyecan verici ışın izlemeli aydınlatma efektlerinden yararlanan heyecan verici oyunlar listesine yeni eklemeler:

Jurassic Dünya Evrimi 2artık NVIDIA DLSS ve ışın izleme ortam tıkanıklığını (RTAO) destekler.

Yerleşik kötülük 2, Yerleşik kötülük 3 ve Resident Evil 7 Biyolojik Tehlike artık ışın izlemeli küresel aydınlatmayı (RTGI) ve ışın izlemeli oluşturmayı destekliyor.

Warhammer 40.000: Karanlık Gelgitbirçok yeni nesil oyun teknolojisi desteği ile piyasaya sürülecek. Liste NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve ışın izlemeyi içerir.

  • ICARUS şimdi NVIDIA RefleksDestekler.
  • A Plaque Tale: Requiem'in ışın izleme ve NVIDIA DLSS desteği ile piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Daha fazla oynamaya hazır hediyeler ve yükseltmeler

F1 22 için başlatılan NVIDIA Game Ready sürücüsü aşağıdaki özellikleri sağlar:

• Yeni GeForce GTX 1630 GPU destek:

de Eskimiş Kolay bir sistem yükseltmesi arayanlar için ASUS, Colorful, EVGA, Galaxy, GIGABYTE, Inno, MSI, Palit, PNY ve Zotac ile ortaklıklar sayesinde yeni GeForce GTX 1630 dünya çapında mevcuttur.

• GeForce deneyimi için sonraki oyunlar için tek tıklamayla optimum ayar:

  • hidroner
  • ZIPLAMAK
  • Mac Oyun zamanı
  • akşam yemeği
  • Döngü: sınır

• Oyun, Monster Hunter Rise ve Monster Hunter Rise: Sunbreak genişleme paketleri için 30 Haziran'da oyunculara hazır.

RTX: Etkin

250'den fazla oyun ve uygulama halihazırda RTX teknolojilerini destekliyor ve RTX'in benimsenmesi her zamankinden daha hızlı ilerliyor. En yeni Game Ready Driver ile optimize edilmiş GeForce RTX tabanlı sistemlere sahip oyunculara en hızlı performans, en akıcı oyun ve en doğru ışın izleme efektleri sunulur.

Işın izlemeışığın fiziksel davranışını simüle eden bir grafik görselleştirme yöntemidir. Gerçeklikten uzak olduğu düşünülen NVIDIA, gerçek zamanlı ışın izleme özelliğine sahip ilk GPU olan NVIDIA RTX ile gerçek zamanlı ışın izlemeyi mümkün kıldı ve o zamandan beri lider oldu.

NVIDIA DLSSsüper çözünürlük için standardı belirlemeye devam ediyor. DLSS, NVIDIA'nın görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artıran ünlü AI (Yapay Zeka) teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performansı 3 kata kadar hızlandırdığı 180'den fazla oyunda kullanılıyor.

NVIDIA Refleks, sistem gecikmesini azaltır, oyuncuların hedefleri daha hızlı elde etmelerine, daha hızlı tepki vermelerine ve artan rekabet gücü için nişan alma doğruluğunu artırmalarına olanak tanır. Tüm bu özellikler, oyun ayarlarında NVIDIA Reflex etkinleştirilerek elde edilebilir. Reflex ayrıca NVIDIA'nın yeni bir teknolojisidir, ancak en büyük oyun serilerinde ve özel yapımlarda zaten mevcut olan entegrasyon ile uygulanması en hızlı olanlardan biridir.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Bu lise dünya coğrafyası sorularından kaç tanesini doğru cevaplayabilirsin?  Her şeyi bilmek neredeyse imkansız!

Bu lise dünya coğrafyası sorularından kaç tanesini doğru cevaplayabilirsin? Her şeyi bilmek neredeyse imkansız!

SON DAKİKA: YKS 2022 Başvuruları Başladı!  (Nasıl başvurulur? Sınav tarihleri ​​ne zaman?)

SON DAKİKA: YKS 2022 Başvuruları Başladı! (Nasıl başvurulur? Sınav tarihleri ​​ne zaman?)

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close