Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Dead Space’in yeniden çevrimi geliyor! İşte fiyat ve çıkış tarihi

Dead Space'in yeniden çevrimi geliyor!  İşte fiyat ve çıkış tarihi

Dead Space remake’in ön sipariş fiyatı ve çıkış tarihi detaylandı. Yeni bir oynanış fragmanı yayınlayan EA, ön siparişlere başladı.

oyun dünyanın en kült aksiyon filmlerinden biri. ölü nokta İadeler 2013 yılında duyurulan Dead Space 3'ün ardından ertelenen EA, hayranlarını yeni bir oyunla memnun etmek istiyor. Oyun geliştiricisi Motive, Dead Space yeniden çevrimi için bir oynanış fragmanı paylaştı. ek olarak Dead Space ön sipariş fiyatı da duyurdu.

Dead Space Remake ön siparişe açıldı

Yeni bir Dead Space oynanış fragmanı çıktı. Yaklaşık iki dakikalık video, ana karakter ısaac clarke ve benim gemim USG Ishimura yorumlar 2008 yılında çıkan Dead Space ile alakalı kalacak olan oyun, çok daha modern bir oynanış sunacak ve görüntü ve ses kalitesiyle de oyuncuları memnun edecek.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Yeniden çevrim ayrıca ana karakter Isaac'in konuşmalarını da içerecek. Orijinal oyunda karakterin bir konuşma sahnesi olmadığını belirtmekte fayda var. Bir hikaye olarak, 2008'deki oyunu takip edecek ve Isaac'in kız arkadaşı Nicole'ü aramasını kapsayacak.


Wolverine geri döndü!  Deadpool 3 ayrıntıları paylaşıldı

Wolverine geri döndü! Deadpool 3 ayrıntıları paylaşıldı

En sevilen anti-kahraman karakterini canlandıran Ryan Reynolds, Deadpool 3 için bir Wolverine karakterine de yer vereceklerini duyurdu.

İlk olarak geçen yıl EA Live 21 sırasında duyurulan remake, 27 Ekim 2023 PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. şu anda buharuygun Sipariş vermeden önce Ölü Alan fiyatları aşağıdakilerden oluşur:

  • Dead Space Remake: 999,99 TL
  • Dead Space remake Deluxe: 1199,99 TL

Serinin hayranlarını şaşırtacak kadar yeni bir oyun olmasa da, orijinal Dead Space oyununu yeniden yaratma ve büyük ölçüde geliştirilmiş bir deneyim elde etme şansı sunacak.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Dead Space serisi hala EA ile ilişkilendiriliyor İç organ oyunları Star Wars serisinden bildiğimiz New Remake tarafından geliştirildiğini unutmayın. Motivasyon Stüdyosu kontrol altında. Orijinal oyuna bağlı kaldıklarını söyleseler de, tamamen yeni bir Dead Space görme şansımız var.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077'nin geliştiricisinden 5 yeni oyun sürprizi!

Cyberpunk 2077’nin geliştiricisinden 5 yeni oyun sürprizi!

Öğrenci cüzdanlarını sömüren başarısız üniversiteler cezalandırılacak: “Keşke bizim ülkemizde olsa” dedirten sistem işte burada.

Öğrenci cüzdanlarını sömüren başarısız üniversiteler cezalandırılacak: “Keşke bizim ülkemizde olsa” dedirten sistem işte burada.

Back to Top