Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunlar!

Düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunlar!

Bu yazımızda sistem gereksinimleri düşük olan ve her bilgisayarda rahatlıkla çalıştırılabilen güncel oyunlardan bahsettik.

oyun Dünyada birçok farklı oyun var. Bazı oyunlar yüksek sistem gereksinimlerine sahipken diğerleri hemen hemen her bilgisayarda oynanabilir. Bu tür oyunlar genellikle oyuncuları memnun eder ve zamanın hızla geçmesini sağlar. Bu yazımızda sizlere sistem gereksinimleri düşük olan oyunlardan bahsedeceğiz.


Q1 2022'nin en çok hasılat yapan mobil oyunları açıklandı!

Q1 2022'nin en çok hasılat yapan mobil oyunları açıklandı!

Sensor Tower, 2022'nin ilk çeyreğinde en çok hasılat yapan mobil oyunların bir listesini paylaştı. Peki listede hangi yapımlar var?

Düşük sistem gereksinimleri olan oyunlar

Aramızda

2018'de ilk çıktığında Aramızda oynayan pek fazla kişi yoktu. Özellikle pandemi sonrası hayatımızda büyük bir yer edindikten sonra tüm dünyada popüler hale gelen oyun, bir zamanlar herkesin favori oyunuydu. Şu anda birçok oyuncu tarafından oynanan oyun, oyunculara heyecan verici bir ortam sunuyor.

Aramızda bir uzay gemisindesiniz ve oyuncular arasında belirli görevleri tamamlayarak bir katili seçmeye çalışıyorsunuz. Düşük grafiklere rağmen eğlenceli bir oyun olan Aramızda, düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunlar arasında ilk sırada yer alıyor.

2. Minecraft

Minecraft, dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun, grafiklerin düşük kalitesine rağmen oyunculara hem heyecan hem de huzur sunuyor. Son sürümlerin sistem gereksinimleri yüksek olsa da oyun eski sürümleri sayesinde düşük sistem gereksinimleri olan bilgisayarlarda da oynanabilen oyunlar arasında yer almayı başarıyor.

3. Efsaneler Ligi

League of Legends, düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunlar listesinde de yer alıyor. Yüksek grafiklere sahip olmasa da arkadaşlarla veya tek başına oynanabilen çevrimiçi savaş arenası oyunu, birçok oyuncu tarafından popülerdir ve uzun saatler boyunca oynanır.

4. Değerlendirme

Valorant 2020'de piyasaya sürülmesine rağmen, iki yıldır büyük bir başarı elde etti. Her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan online savaş oyunu, bir tık fazla sistem gereksinimine sahip olmasına rağmen düşük sistemli bir oyundur. Oyunda arkadaşlarınızla veya tek başınıza uzun süre eğlenebilirsiniz.

5. Euro Kamyon Simülatörü 2

ETS 2 olarak kısaltılan Euro Truck Simulator 2, oyuncularına keyifli bir kamyon sürüş deneyimi sunuyor. Gerçekçi bir tasarım ve zengin bir yol haritası ile birçok kullanıcının severek oynadığı oyun, birçok bilgisayarda oynanabiliyor ve düşük sistem gereksinimleri gerektiren bir seriye ait.

Yani ne düşünüyorsun? Düşük sistem gereksinimlerine rağmen oyuncular için hangi oyunların eğlenceli olduğunu düşünüyorsunuz? Geri bildiriminizi yorumlar bölümünde bırakın veya Forum SDN'siBizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Google Stadia için yolun sonu!  Kapanıyor mu?

Google Stadia için yolun sonu! Kapanıyor mu?

Bu ülkede Steam, PayPal ve Epic Games yasaktır!

Bu ülkede Steam, PayPal ve Epic Games yasaktır!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close