Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Far Cry 7’nin ilk detayları geldi! Ayrıca çok oyunculu olacak

far cry 7

Bugün ortaya çıkan bazı bilgilere göre Ubisoft, Far Cry 7 için iki ayrı proje geliştiriyor. Bir de çok oyunculu oyun olacak.

Ubisoft'un Assassin's Creed'den sonraki en büyük franchise'ı olan Far Cry, uzun süredir sessizliğini koruyor. Geriye dönüp bakıldığında, Ekim 2021'de piyasaya sürülen Far Cry 6'nın bir veya iki yılda bir çıkmasından bu yana pek haber yoktu. Şimdi, birçok kaynağa göre, Ubisoft, Uzak Ağlama 7 çalışır Detaylar burada…

İddiaya göre Far Cry 7, 2025 yılında çıkacak!

Geçmişte birçok kez Far Cry ürünlerinin geliştirilmesine dahil olan bir çalışana göre Ubisoft, Far Cry 7'yi piyasaya sürdü ve çok oyunculu Far Cry oyunu üzerinde çalışıyor. İddiaya göre ikisi de Karatavuk Projesi ve ayrıca kod adı Far Cry 7 Maverick Projesi Ubisoft Toronto, Far Cry kod adlı çok oyunculu bir proje geliştiriyor. Yıllardır Far Cry oyununu geliştiren Dan Hay aslında iki projeye tek proje olarak başlamış ancak Hay ayrılıp Blizzard'a geçince proje ikiye bölündü.

uzaktan ağlama 7

Söylentiye göre Far Cry çok oyunculu projesi Tarkov sistemini kullanacak. Sırt çantası sistemi ve kalıcı ölüm gibi özelliklerin yer alacağı yapım, Far Cry 7 ile eş zamanlı olarak geliştiriliyor. Ubisoft Montreal stüdyosu da bu oyunlarda büyük rol oynuyor. O da bir yapım Alaska Bunun vahşi doğada olacağı söyleniyor.


Ubisoft'ta sular çekilmiyor!  İşçiler greve gitti

Ubisoft'ta sular çekilmiyor! İşçiler greve gitti

Ubisoft çalışanları, şirketteki baskı ve içinden çıkılmaz krizler nedeniyle greve hazırlanıyor! Detaylar haberin altında.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege dışında uzun soluklu oyunlar teslim etmeyi başaramayan Ubisoft, bu oyunla amacına ulaşmaya çalışacak. Ancak Ubisoft, yaklaşan Star Wars açık dünya oyunu için kullanılan motor olan mevcut Dumia motorunu her iki Far Cry 7 projesinden de kaldırdı. Kardelen'a Geçecek Sonunda her iki oyun 2025'te bekleyen yayın.

Ubisoft son zamanlarda zor zamanlar geçiriyor. Son olarak Ubisoft'un Paris stüdyosundaki grevi yöneten şirket, birçok oyunun beklenen satış rakamlarına ulaşmaması nedeniyle gündeme geldi. ekonomik düşüşte olduğu gibi. Ubisoft CEO'su Yves Guillemault, bu sorunu çözmek için çalışanlarının daha çok çalışması gerektiğini söyledi. Bundan sonra, hararetli bir tartışma grevle sonuçlandı.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Far Cry projeleri başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Amazon Prime Gaming 650 TL'lik oyunu bedava veriyor!

Amazon Prime Gaming 650 TL’lik oyunu bedava veriyor!

epic games ücretsiz

Epic Games iki yeni oyunu ücretsiz veriyor! 320 TL değerinde

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close