Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı Electronic Arts, daha gerçekçi animasyonlar için HyperMotion teknolojisini geliştirdi.

Electronic Arts, FIFA 23'ün bu yıl çıkacak olan ilk oynanış videosunu yayınladı. HyperMotion 2.0 teknolojisi sayesinde FIFA 23 gerçekçilikte ısrar ediyor.

Gerçek maçlardan elde edilen verileri yapay zeka yardımıyla işleyen Electronic Arts, daha profesyonel bir animasyon için HyperMotion 2.0'ı geliştirdi. Bu yıl kadın futbol takımlarına odaklanan şirket, gerçek oyuncuların hareketlerinden yola çıkarak özgün animasyonlar oluşturdu.

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

Electronic Arts'ın FIFA 23 web sayfasında şu ifadeler yer alıyor: "En son teknolojimiz ve tescilli makine öğrenimi algoritmamız, FIFA 23'teki çeşitli etkileşimler sırasında doğal futbol hareketleri oluşturmak için gelişmiş maç yakalamadan 9,2 milyon kareyi inceler ve gerçek zamanlı olarak yeni animasyonlar kaydeder". daha fazla futbol gerçekçiliği". ifadeler yer aldı.

FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı

6.000'den fazla HyperMotion özellikli animasyon oluşturduklarını belirten şirket, oyuncuların FIFA 23'ü hiç olmadığı kadar hızlı tepki veren ve gerçekçi bir oynanışla deneyimleyeceğini duyurdu. HyperMotion2 teknolojisi sayesinde yeni animasyonlar, top kontrolü ile şut arasında daha doğal bir geçiş sağlıyor.


GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı!

GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı!

GTA 6'nın çıkış tarihi, karakterler ve yer alacağı şehir birleşti. GTA tarihindeki ilk kadın karakter olacağı iddia ediliyor.

oyunOyuncular, FIFA 23 Ultimate Team'e eklenen efsanevi futbolcular sayesinde en sevdikleri oyuncularla maç keyfi yaşayabilecekler. FIFA 23, oyunculara serbest vuruşlar, penaltılar ve kornerler üzerinde daha fazla kontrol sağlayacak.

Oyuncular, risk-ödül sistemini beceriye dayalı yıkma mekaniği sayesinde oyun içinde gerçek hayatta karşılaştığımız şut tekniklerini kullanabilecekler. Sağlık noktanızı seçtikten sonra güçlü bir şut komutu vererek ekstra güçle gol atma şansınızı artırabilirsiniz.

Electronic Arts, FIFA 23 ile birlikte koşu dinamiğinin değiştiğini duyurdu. Oyuncuların maksimum hıza ulaşması için ekstra bir kişilik katmanı oluşturulduğunu belirten şirket, oyuncuların farklı ivmelerle kontrol edilebileceğini vurguladı.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

FIFA 23 ön sipariş, Epic Games ve buhar699,99 TL'ye satılıyor. FIFA 23 Ultimate Edition için Steam fiyatı 899,99 TL olarak belirlendi. PlayStation 5 ve Xbox Serisi X|S sahipleri FIFA 23'ün standart sürümünü 800 TL'ye satın alabilecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından ve Forum SDN'siDevamını paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

One Comment

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı mı?

GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı mı?

Tüm cihazlar için GTA 4'ü okuyun (tam liste 2022)

Tüm cihazlar için GTA 4’ü okuyun (tam liste 2022)

Back to Top