Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Honor of Kings kapalı betası Türkiye’deki oyunculara açık

Honor of Kings kapalı betası Türkiye'deki oyunculara açık

Level Infinite ve TiMi Studio Group, Honor of Kings kapalı betasının Türkiye’deki Android kullanıcıları için bugün başladığını duyurdu.

Türkiye'deki oyuncular Google Play arama kısmına Honor of Kings yazarak oyunu indirebilir ve dünyanın en popüler MOBA mobil oyununu Türkçe'ye yerelleştirilmiş içerikle oynamaya başlayabilirler. iOS Kullanıcılar için oyun, aşağıdaki test aşamalarında indirilebilir olacaktır.

Honor of Kings heyecanı artık Türkiye'de

Bu betada oyuncular, temel ve dengeli oynanışı test edecek oyunun erken bir sürümüyle tanışacaklar. Ayrıca her biri kendine özgü tasarım ve özelliklere sahip 60 benzersiz kahraman arasından seçim yapabilecek, sınırlı oyun modları arasında oynayabilecek ve oyunun efsanevi hikayesini keşfedebilecekler.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Test süresi boyunca, Honor of Kings ekibi, oyunculardan özellikle oyun, ağ ve yerelleştirme ile ilgili mevcut içerik ve gelecekteki iyileştirmeler hakkında geri bildirim sağlamalarını istiyor. Production, tüm oyunculara en ilgi çekici, zengin içerikli ve oynaması kolay rekabetçi oyunlar sağlamak için tasarlanmış bir 5v5 MOBA mobil oyunudur.


Epic Games'in bu haftaki oynaması ücretsiz oyunu beklentileri karşılamadı!

Epic Games'in bu haftaki oynaması ücretsiz oyunu beklentileri karşılamadı!

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Ancak bu hafta paylaşılan oyun, hem fiyat hem de kalite açısından oyuncuları memnun edemedi.

Honor of Kings'te, seçilen rol ne olursa olsun (tank, savaşçı, suikastçı, büyücü, nişancı veya destek), herkes savaş sırasında önemli bir rol üstlenebilecek ve ekibinin başarılı olmasına yardımcı olacak. oyunHonor of Kings'in mottosu "Ücretsiz Oyna, Adil Kazan", oyuncuların oyunda ne kadar harcadıklarına değil, yeteneklerine ve taktiklerine göre başarılı olabilecekleri bir oyundur.

TiMi Studio Group tarafından geliştirilen Honor of Kings, 2015 yılında Çin'de piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti ve 2020'de günlük 100 milyon aktif oyuncuya ulaştı. Canlı bir karakter kadrosu, ateşli bir savaş alanı ve Hans Zimmer, Joe Hisaishi, Howard Shore gibi dünyaca ünlü bestecilerin müzikleri ile dünyanın her yerinden oyuncuları benzersiz interaktif dünyasına çekiyor ve oyuncuları başarıya götürüyor.

eğer Android Eğer bir kullanıcıysanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunun beta testine katılabilirsiniz: kralların onuru Google Oyun

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Bir lise öğrencisinin sorduğu beyin yakan mantık sorusu: Resimdeki saat kaç?

Bir lise öğrencisinin sorduğu beyin yakan mantık sorusu: Resimdeki saat kaç?

Çinli dolandırıcıların hedefi bu sefer çocuklar!

Çinli dolandırıcıların hedefi bu sefer çocuklar!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close