in ,

iPhone 14 için ‘Sahte’ silikon kılıflar Çin’de satışa çıktı

iPhone 14 için 'Sahte' silikon kılıflar Çin'de satışa çıktı

Geçen hafta iPhone 14 serisi için vaka görüntüleri ortaya çıktı. Yeni paylaşılan iPhone 14 kılıfları, tıpkı önceki modellerin silikon kılıflarına benziyor.

Apple, birkaç ay içinde iPhone 14 serisini duyuracak. Lansman günü yaklaştıkça iPhone 14’ün tasarımı ve özellikleri hakkında söylentiler artmaya başladı. Az önce gördüğümüz CAD dosyaları, 2022 iPhone’ların nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.Çinliler şimdiden iPhone 14 kılıfları üretmeye başladılar.

iPhone 14 silikon kılıflar

Muhtemelen Twitter kullanıcısı Majin Bu tarafından paylaşıldı iPhone 14 silikon kılıflar Bu harika bir kopya. iPhone 14Ve iPhone 14 ProVe iPhone 14 Maks E iPhone 14 Pro Maks iPhone 13 silikon kılıflar için tasarlanan silikon kılıflar, kutuya bakıldığında MagSafe kelimeleri dışında orijinaline yakın; Kutudan çıkardığınızda elbette farklılıklar olacaktır.

Normal modellerdeki kesme kamera ile Pro versiyonları arasındaki fark açıkça görülüyor. iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max boyut olarak büyürken, iPhone 14 normal modeline göre değişmemiş görünüyor. Bu iPhone kılıfları 14 CAD modelleri E Grafikler İle yapılan

Yeni iPhone’lar için teknik çizimler ve CAD dosyaları sürekli sızdırıyor. Kasa üreticileri bunlara bakar ve aksesuarlarını yeni modeller için tasarlar. Yeni iPhone’da SIM kart yuvası olup olmadığı gibi bazı detaylar gözden kaçsa da üreticiler kamera bölmesinin nerede olduğunu ve ne gibi değişiklikler yapmaları gerektiğini bilecekler.

Bunlar muhtemelen iPhone 14 kılıfları olmayacak olsa da aksesuar üreticilerinin şimdiden kılıf üretmesi iyi bir şey. Bazı kullanıcılar daha telefona bile sahip olmadan dava talep ediyor. Apple’ın orijinal kasalarının fiyatı göz önüne alındığında, neredeyse ayırt edilemez veya orijinalinden tamamen farklı birçok seçeneğe sahip olmak güzel.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirin

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Galatasaray Üniversitesi Google Öğrenci Geliştiriciler Kulübü tarafından düzenlenen Future In Tech etkinliği!

Galatasaray Üniversitesi Google Öğrenci Geliştiriciler Kulübü tarafından düzenlenen Future In Tech etkinliği!

Amazon fiyatları yükseltecek mi?  Açıklama geldi!

Amazon fiyatları yükseltecek mi? Açıklama geldi!