Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Make a Revolution: Immortals of Aveum’un Çıkış Tarihi Açıklandı!

immortals of aveum

EA Originals tarafından yayınlanan Immortals of Aveum’un çıkış tarihi açıklandı. İşte haberin detayları.

EA Originals, EA tarafından geliştirilen, çoğunlukla bağımsız yapımla ilgili bir projeydi. Son zamanlarda, EA Originals tarafından yayınlanan çok sayıda bütçe oyunu görmeye başladık. Geçen yıl The Game Awards'ta duyurulan Immortals of Aveum da bu oyunlardan biri ve çıkış tarihi belli oldu.

Immortals of Aveum çıkış tarihi: 20 Temmuz

Yükselen Stüdyolar Immortals of Aveum tarafından geliştirilen bu oyun, diğer FPS oyunlarına göre estetiğe ayrı bir önem veriyor. Ekranda aynı anda birçok büyüyü görebildiğimiz sahneleme, oyuncuya oyun içindeki aksiyonu artistik bir şekilde göstermeyi amaçlıyor. Ek olarak, daha önce eleştirilen çok oyunculu bölümler üretimde olmayacak.

ölümsüzler caddesi

EA Originals tarafından yayınlanacak olan yapım, 20 Temmuz'da oyuncularla buluşacak. PlayStation 5Xbox Series X/S ve PC için EA Uygulaması, buhar Epic Games Store'da çıkacak olan ürünlerin fiyatları ise göz dolduruyor. oyunFiyatı Steam ve Epic Games Store'da 999 TL iken PS ve Xbox'ta 1400 TL.


Bu fırsatı kaçırmayın: The Last of Us'ta büyük indirim!

Bu fırsatı kaçırmayın: The Last of Us'ta büyük indirim!

PS Store'da sevilen oyun The Last of Us'ta beklenmedik bir indirim yapıldı. Oyun 100 TL'nin altına düştü. Detaylar burada...

Oyunumuzun ana karakteri Jak, yeteneklerini keşfettikten sonra sihrin kontrolü için yapılan savaşta taraf oluyor. Üreticinin duyurduğuna göre oyunda 25'ten fazla büyü ve 80'den fazla yetenek bulunacak. Bu nedenle en çeşitli oynanış bizi bekliyor diyebiliriz.

Ascendant Studios bu kadar büyük bir işin üstesinden gelebilir mi?

Ascendant Studios'un nispeten yeni bir şirket olduğunu ve bunu kaldıramayacağını düşünenler olsa da, oyunun başındaki kreatif direktör Bret Robbins aslında sektörde bilinen bir isim. Call of Duty ve Dead Space gibi yapımlarda ön sıralarda yer alan Robbins, şu açıklamaları yaptı:

“Sonunda dünyaya Immortals of Aveum'u göstereceğim için inanılmaz heyecanlıyım. Ascendant'ta beş yıllık bir yolculuk oldu ve ekibimin harika bir şey yapma taahhüdünden gurur duyuyorum. Yeni bir fantezi dünyasında destansı bir hikaye, hızlı ve pürüzsüz savaşlar ile sinematik heyecan verici bir nişancı yaratmaya karar verdik. Herkesin oynaması için sabırsızlanıyorum."

SDNShiftdelete.net

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu fırsatı kaçırmayın: The Last of Us'ta büyük indirim!

Bu fırsatı kaçırmayın: The Last of Us’ta büyük indirim!

Asus'tan ROG Ally modelini bekleyenleri sevindirecek açıklama

Asus’tan ROG Ally modelini bekleyenleri sevindirecek açıklama

Back to Top