Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Mayıs 2023 Altın Oyunları Açıklandı!

Nisan 2023 Altın Oyunları Açıklandı!

Microsoft, Games with Gold programının bir parçası olarak, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyeleri için Mayıs 2023’e özel oyunları duyurdu.

Yazılım sektöründeki başarısını oyun konsolları ve abonelik hizmetleri ile taçlandıran, Microsoft tarafta çalışmalar devam ediyor. Game Pass dahil olmak üzere her ay yeni ücretsiz oyunlarla hizmetlerini güncelleyen şirket, geçtiğimiz günlerde Mayıs 2023 takvimini açıklamıştı. Altın Mayıs ücretsiz oyunları açıklandı.

Mayıs 2023 Altın Oyunları Açıklandı

Microsoft Games with Gold programının bir parçası olarak Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel 2023 Mayıs Oyunlarının Duyurusu. Bu ayki sürümler Xbox One ve Xbox 360 konsolları için olsa da, geriye dönük uyumluluk desteği sayesinde Xbox Series S|X kullanıcıları bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

Games with Gold, Mayıs ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine iki oyun sunuyor. Bu kapsamda Star Wars Episode I Racer 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasında, Hoa ise 16 Mayıs – 15 Haziran tarihleri ​​arasında kullanıcıların beğenisine sunulacak.Amazon, Prime Gaming ile 720 TL'lik oyunu bedava veriyor!

Amazon, Prime Gaming ile 720 TL'lik oyunu bedava veriyor!

Amazon, Mayıs ayı Prime Gaming oyunlarını duyurdu. Toplam 740 TL değerinde 15 oyun Mayıs ayı sonuna kadar ücretsiz olarak sunulacak.

Microsoft'tan yeni aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate Aboneliği hesap sahibine ek olarak dört kişi daha kullanabilir. Ultimate aboneliği ile Game Pass; Konsolda, PC'de veya bulutta oynanabilecek. ayrıca herkes EA Çal ve Xbox Canlı Altın bir katalog da mevcut olacak.

Yeni abonelik katmanı, kullanıcıların Game Pass Ultimate'ın avantajlarından tek bir hesaptan yararlanmalarını sağlarken, bazı sınırlamalarla birlikte gelir. Microsoft, paylaşılan bir profildeki hesapların aynı ülkede bulunması gerektiğini belirtmiştir.

Game Pass Friends & Family planının da süresi sınırlıdır. Başka bir deyişle, tüm Ultimate özelliklerine 18-, 12- veya 6 günlük sınırlamalarla erişebilirsiniz.

  • Game Pass Ultimate = 18 Arkadaş ve Aile bonusu
  • Game Pass (konsol) = 12 günlük Arkadaşlar ve Aile
  • PC Game Pass = 12 Arkadaş ve Aile bonusu
  • Xbox Live Gold = 12 Arkadaş ve Aile bonusu.
  • EA Play = 6 arkadaş ve aile

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ne düşünüyorsun Xbox Canlı Altın Mayıs bedava ayı oyunlarına ne dersin? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Rakip Steam Deck Asus ROG Ally'nin fiyatı etkileyici!

Rakip Steam Deck Asus ROG Ally’nin fiyatı etkileyici!

geforce now kütüphanesi

GeForce NOW kütüphanesi genişliyor: dokuz yeni oyun eklenecek!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close