Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Microsoft’tan PlayStation sahiplerini sevindiren açıklama!

Sular durulmuyor! Microsoft, Sony'yi yalancılıkla suçladı

Microsoft, PlayStation için oyun çıkarmaya devam edecek mi? Mayıs ayında duyurulacak olan Redfall’ın PS5’e geleceği söyleniyor.

Microsoft stüdyoları PlayStation için oyun çıkarmaya devam edecek mi? Firmanın açıklamasına göre yılın en çok beklenen aksiyon filmlerinden biri. kızarıklık için PlayStation 5 versiyonu bir sır haline geldi.

Redfall PlayStation 5'e gelecek mi?

Microsoft'un bir yan kuruluşu olan Arkane Studios tarafından geliştirildi Redfall'ın PlayStation 5'i Başaramayacağı iddia edildi. Şirketin, oyunun PS sürümünün geliştirilmesine karşı çıktığı belirtildi. Bir Xbox yöneticisi, bu iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Bethesda'nın sahibi Xbox kreatif direktörü Harvey Smith ZeniMax Satın aldıktan sonra PlayStation'dan hiçbir oyunu çekmediklerini söyledi. PlayStation'da paylaşılan oyunlara desteği genişlettiklerini de belirtti.


Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunlar belli oldu!

Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunlar belli oldu!

Xbox Game Pass hizmetine eklenecek oyunlar belli oldu. Sisteme yeni oyunlar çıksa da kaldırılması gereken oyunlar da var.

Redfall'ın çok platformlu bir oyun olup olmayacağı belirsizliğini koruyor ancak Arkane Studios'un platforma özel oyunlar geliştirmediğini biliyoruz. Şirketin Fransa ofisi, Deathloop'u özellikle PlayStation 5 için geliştirdi. Daha sonra Xbox X|S ve PC için piyasaya sürüldü.

Başka bir Bethesda Softworks oyunu Hayalet Tel: Tokyo Ayrıca PlayStation 5 ve PC için de yayınlandı. Xbox Series X ve S sürümleri bir aylık gecikmeyle yayınlandı.

Microsoft şu anda Activision-Blizzard'ı satın alınmasıyla ilgili olarak rekabet otoritelerinin incelemesine tabidir. Call of Duty serisinin hararetle tartışılmasıyla birlikte Sony, konsol pazarında haksız rekabetin yaşanacağına inanıyor.

playstation 5 dualsense

Redfall'ın PS5 için çıkıp çıkmayacağı bilinmese de; 2 Mayıs 2023'te Xbox Series X|S ve PC'ye geleceğini biliyoruz. Bu platformlarda ön siparişe açıldığını ve Game Pass'e ekleneceğini belirtelim.

Microsoft ve PlayStation arasındaki rekabet hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

avatar: frontiers of pandora

Merakla beklenen oyun Avatar’ın ilk oynanış görüntüleri ortaya çıktı!

The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 sürümü için büyük gelişme!

Back to Top