Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Microsoft’tan Xbox Series S’e bir zam daha!

Microsoft'tan Xbox Series S'e bir zam daha!

Microsoft, Xbox Series S için yeni bir yükseltme planlıyor olabilir. Sektör analistlerine göre kur kaynaklı değişiklikler yolda.

Microsoft, oyun konsollarına geçici bir destek uygulamayı planlıyor olabilir. Ağustos 2022'de belirli bölgelerdeki fiyat artışından sonra. Xbox Series S'in Fiyat güncellendi. oyun Konsolun Hindistan'da yetiştirildiği görülüyor.

Xbox Series S 2023'te çıkacak mı?

Microsoft, uygun fiyatlı bir Xbox Series S oyun konsolu çıkarmayı planlıyor olabilir.Oyun endüstrisi analisti Rishi Alvaniyeh Bir rapora göre, Xbox Series S üçüncü fiyat artışını Hindistan'da görecek. Son fiyat güncellemesi cihazın fiyatını değiştiriyor. 39.999 INR (hakkında 550 dolar) Giriş. Bu, 34.999 INR olan orijinal fiyattan yüzde 5'lik bir artış.

xbox-serisi-s-özellikleri-sistem-fiyatı

Hindistan'daki fiyat artışının döviz kuruyla ilgili olduğuna inanılıyor. Bu, Microsoft'un karının yerel para birimi cinsinden azalmasına yol açtı. Döviz kuru sorunu yaşayan diğer ülkelerde de benzer bir geçici artışın olup olmayacağı şu an için net değil.


PlayStation'a özel bu oyunlar asla Xbox'a gelmeyecek

PlayStation'a özel bu oyunlar asla Xbox'a gelmeyecek

Microsoft'un son açıklamasına göre PlayStation için geliştirilen bazı oyunlar hiçbir zaman Xbox platformu için sunulmayacak. Detaylar burada.

Series S, Hindistan'daki ve dünyadaki oyuncular arasında popüler bir oyun konsolu. Küçük boyutu ve uygun fiyatı, onu yüksek kaliteli bir oyun deneyimi arayanlar için cazip bir seçenek haline getiriyor. Haziran ayındaki fiyat artışına rağmen Series X/S, Hindistan'da en çok satan oyun konsolu olmayı başardı.

Türkiye'de Series S'nin fiyatı henüz değişmedi. Xbox Series S 512 GB versiyonu Microsoft Türkiye garantisi ile 9999 TL'ye satın alınabilir. Konsolun fiyatının ilerleyen zamanlarda güncellenip güncellenmeyeceğini bilmiyoruz.

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Ayrıca şirket, Ağustos ayında Series X/S'nin fiyatını değiştirmeyi planlamadığını açıklamıştı. Hatırlatmak gerekirse ABD, İngiltere ve Avrupa'da yazdan bu yana fiyat değişmedi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAMSource link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

the day before

Çıkış tarihi önceki gün belli oldu!

Epic Games iki oyunu ücretsiz yaptı!

Epic Games iki oyunu ücretsiz yaptı!

Back to Top