Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Nintendo Switch daha çevreci oluyor!

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switchten-artan-maliyete-ragmen-sevindirici-haber-1.jpeg

Çevre kirliliği konusunda önlem almak isteyen Nintendo, Switch ailesinin çevresel etkisini azaltma planlarını paylaştı.

Geçenlerde oyun konsolu Piyasada çok fazla rekabet var. Xbox ve Oyun konsolu modellerin yanı sıra Nintendo yeni nesil oyun konsolları ile hatırı sayılır bir başarıya imza attı. Japon şirket, yeni oyun konsollarında kullanıcı deneyimini ön planda tutarken, çevresel faktörleri de unutmuyor.

Nintendo, üretimde çevresel faktörleri dikkate alıyor

Çevre kirliliği Büyük hamleler de yapmak isteyen Nintendo Değiştirmek Ailesinin çevresel ayak izini azaltma planlarını paylaştı. Veriler, şirketin finansal sonuçları hakkında yapılan brifing sırasında kullanılan sunum materyalleri ile paylaşılır.

Nintendo yaptığı açıklamada, ürünlerinin ve ofislerinin Çevre sorunları Bilincinin yerinde olduğunu söyledi. Anahtarla ilgili daha efektif ürünü geliştirmek için adımlar attıklarını belirtiyor. Nintendoyaptığı testlere göre ilk modellerin yaklaşık 12 watt tükettiğini, mevcut modelin ise 7 watt'a düştüğünü iddia ediyor.


Nintendo, Switch için yeni oyunları duyurdu

Nintendo, Switch için yeni oyunları duyurdu

Nintendo, Switch için yeni özel oyunlar duyurdu. Yapımların fragmanlarını da yayınlayan şirket, oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başardı.

değiştirmek OLED ekrana sahip model bu değerin bile altına düşmeyi başarıyor. Sadece 6 W enerji tüketen oyun konsolu, ilk modele göre bu anlamda. %50 daha verimli yapısı ile öne çıkıyor.

Nintendo da Değiştirmek Şirketin, tesislerinin üretimi ve nakliyesi sırasında kaynakları korumak ve karbondioksit emisyonlarını azaltmak için adımlar attığını belirtti. yenilenebilir enerji kaynakları Kullanımı yaygınlaştırmayı ve kaynakları verimli kullanmayı hedefleyen şirket, bu konuda daha fazla girişimde bulunacağını söylüyor.

Japon oyun şirketi Aynı zamanda, paketlemenin azaltılması nedeniyle sevkiyat sayısının önemli ölçüde azaltılması planlanmaktadır. Gelen bilgilere göre yeni OLED ekran ile Değiştirmek Ambalajı önceki modellere göre yüzde 14 daha küçük. Şirket, paketlerde ve diğer modellerde indirime gidileceğini açıkladı.

Şirket sunumu NintendoWeb sitesinde yayınlanmaktadır. Nintendo'nun çevresel girişimleriyle ilgili ayrıntılar PDF51. sayfasında bulabilirsiniz. Peki, Nintendo ve şirketin çevresel atılımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

599 TL'lik oyun Xbox Game Pass'e geliyor!

599 TL’lik oyun Xbox Game Pass’e geliyor!

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı!

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı!

Back to Top