Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PC’deki en iyi Xbox özelliği neden yok?

PC'deki en iyi Xbox özelliği neden yok?

Microsoft, Windows 11’in oyuncular için en iyi işletim sistemi olduğunu iddia etse de PC’lerde Xbox’ın bazı özelliklerini sunmuyor.

Microsoft, Windows 11Oyuncular için 'i'yi en iyi işletim sistemi olarak tanımlıyor. Çünkü Windows 11'de bu iddiayı destekleyen bazı özellikler de bulunuyor. Xbox konsollarında bulundu otomatik HDR ve DirectStorage Windows ekosisteminde bu tür işlevlerin uygulanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Fakat Hızlı bir özet Microsoft henüz bu özellik üzerinde çalışmıyor.

Hızlı bir özgeçmiş göründüğü kadar kolay değil

Hızlı bir özetaynı anda Xbox'ta üç oyun bazen daha da fazla durup aralarında geçiş yapmanızı sağlayan bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu özellik de kolayca uyarlanabilir Öyle düşünebilirsiniz, ancak durum biraz daha karmaşık.


PlayStation'dan Xbox'a!  Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation'dan Xbox'a! Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation, Bungie için 3.6 milyar dolar ödedi. Destiny ve Halo serilerini geliştiren Bungie, artık PS Studios'un bir parçası.

Xbox Serisi X/S Donanım geliştirmeye öncülük eden Jason Ronald Hızlı bir özet kadar basit olmadığını beyan eder. Özelliğin geliştirilmesi için yaklaşık iki buçuk yıldır çalıştıklarını belirten Ronald, şunları söyledi: Hızlı bir özet"Süreci sadece daha sonra erişmek için askıya almadığını" vurguladı.

Xbox'ın kısa özeti

ronald, Xbox Serisi X/SAynı anda üç işletim sistemi içerdiğini belirtir. Buna göre sistem Arayüz ve menü oyunun kendisi için en yüksek, oyunun kendisi için orta ve doğrudan donanım erişimi için en düşük birim kullanır

Hızlı kurtarma özelliği için orta ve düşük hızlı işletim sistemleri Birlikte çalışma Bunları sanal makineler olarak düşünebileceğinizi söyleyen Ronald, şunları söyledi: orta sınıf işletim sistemi Oyun bekleme moduna alındığında, oyun doğrudan en düşük seviyeli işletim sisteminden geçer. SSD'de derin uyku moduna geçer.

Bu sistem, süreci askıya almaktan çok daha karmaşıktır. Xbox Serisi XBağlantıyı kestikten, güncelledikten veya birkaç hafta bekledikten sonra Hızlı bir özet Oyunlara dönüşün arkasında böyle bir mekanizma var.

Bilgisayarınızda Hızlı Kurtarma'yı kullanmak için, sanal makine çalıştırın, son sürümü bir sabit diske kaydet ihtiyaç. Ve tüm bunlar yapılırken her şeyin yolunda olduğundan emin olmak Bu, işleri biraz daha karmaşık hale getirir.

İşte uzmanlığınız Neden bilgisayarlarda mevcut değil? burada yatıyor. Bilgisayarlarda Hızlı Devam'ın önündeki en büyük engel, çok çeşitli donanımlardır. Bilgisayarlarda Ronald çeşitli yazılımlara Bu durumun birçok sorun yarattığının da altını çiziyor. Ronald bu konuda şu ifadeleri kullandı:

Bilgisayarlar daha karmaşık bir yazılım ortamına sahiptir. Pek çok PC oyuncusu, donanımlarını, farklı grafik kartları için özel sürücüleri ve bunun üzerine çeşitli modları kişiselleştirir. Bir bilgisayar, elbette, çok daha karmaşıktır.

Xbox sadece oyun için gelişim ve özelleştirme seçenekleri sunmadığı için MicrosoftBu gibi özelliklerin sunulması için bu çok daha uygun bir ortam gibi görünüyor. Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Subway Surfers mobil oyun pazarına damgasını vurdu!

Subway Surfers mobil oyun pazarına damgasını vurdu!

317 TL değerindeki Dogs 2'yi ücretsiz izle!

317 TL değerindeki Dogs 2’yi ücretsiz izle!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close