Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Pokemon Go’nun yaratıcısı şimdi dünyaya Marvel kahramanlarını getiriyor!

Pokemon Go'nun yaratıcısı şimdi dünyaya Marvel kahramanlarını getiriyor!

Pokemon Go’nun yaratıcısı Niantic, şimdi de artırılmış gerçeklik teknolojisiyle Marvel kahramanlarını dünyaya getiriyor.

Pokémon Git Geliştirici Niantic, Marvel evrenini temel alan bir artırılmış gerçeklik mobil oyunu üzerinde çalışıyor. Marvel kahramanlarının dünyası Pokemon Go adlı oyun, artırılmış gerçeklik temasını süper kahramanlar için uyarlıyor.

oyunMarvel kahramanlarına dönüşüyorlar

Niantic, oyun için kısa bir fragman paylaştı. Bölgenizde yeni bir oyun şirketi "Kötü adamlar" önlemek kendi karakterinizi yaratmanıza izin verir. Oyunun açıklamasında "Kendi kahramanını yarat, suçu önlemek için mahallede devriye gez ve arkadaşlarınızla ve Spider-Man, Captain America ve Wolverine gibi ikonik Marvel kahramanlarıyla Çoklu Evreni kurtarın" ifadeler kullanılır.


Steam açıkladı: İşte haftanın en çok satanları

Steam açıkladı: İşte haftanın en çok satanları

Popüler oyun platformu Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satanlar listesini açıkladı. İşte Steam'de haftanın en çok satanları!

Marvel Kahramanlar Dünyası, Niantic'in Mobil AR oyunlarındaki deneyimimden çok işe yarayacak gibi. Yeni artırılmış gerçeklik oyunu, oyunculara birçok farklı vücut tipi, cinsiyet ve kıyafet arasından seçim yapma olanağı da veriyor. Böylece, kullanıcılar İstedikleri karakteri alabilirler.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

üreticiler, Marvel kahramanlarının dünyası MMORPG oyunlarından ilham aldığını iddia ediyor. Niantic temsilcileri, bu tür oyunların hissini daha net bir şekilde aktarmaya çalıştıklarını belirterek, Marvel süper kahramanları Onun doğaüstü güçleriyle etkileşime girmenin dünyamız için oldukça etkileyici olacağı düşüncesiyle yola çıktıklarını belirtti.

yeni oyunda Pokemon GitGörünüşe göre savaşan sen olacaksın, yakaladığın Pokemon değil. kısa römork, Torusçekici Mjolnir, tepegözlazer yiyen gözleri ve Doktor GaripYuvarlak turuncu enerji kalkanları kullanan oyuncuları ortaya çıkarır.

Ayrıca nasıl olduğu henüz bilinmemekle birlikte Marvel kahramanlarının dünyasıOyunda diğer oyuncular da takım halinde savaşabilecek. Niantic'in yeni oyununun kesin tarihi belli değil ancak 2023. Android ve iOS kullanıma açık olduğunu bildirdi. Oyunun beta testi için buradan Kaydolabilirsin.

Niantic'e benziyor Pokemon Git Şirketle birlikte geliştirdiği artırılmış gerçeklik deneyimlerini diğer oyunlarda da kullanacak. Yani sen Marvel kahramanlarının dünyası Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam açıkladı: İşte haftanın en çok satanları

Steam açıkladı: İşte haftanın en çok satanları

FIFA 23 En İyi Oyuncular Açıklandı!  Zirvede sürpriz

FIFA 23 En İyi Oyuncular Açıklandı! Zirvede sürpriz

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close