Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobile’ın resmi Destiny modu çıktı

PUBG Mobile'ın resmi Destiny modu çıktı

PUBG Mobile, oyuncuların favori modunu tonlarca yeni özellik ve güncellemeyle tamamen yeniledi, resmi olarak Kader Modu.

Koronavirüs döneminde herkesin vazgeçilmezi haline geldi ve uzun zaman sonra bile popülerliğini koruyor. Pubg mobil, resmi Kıyamet modu tonlarca yeni özellik ve güncelleme ile oyuncuların favori modunu tamamen yenilediğini duyurdu.

Zırh yuvaları olan bir yelek ve ateşli silah yükseltme özelliği ile oyuncular, ağır hasar aldıktan sonra sağlıklarını hızla yenilemelerini ve zamanla enerjinin tükenmesini önlemelerini sağlayacak bir sistem yükseltmesinden yararlanabilecekler.


Xiaomi 12T Pro PUBG Mobil testi!

Xiaomi 12T Pro PUBG Mobil testi!

Xiaomi 12T Pro PUBG Mobile test sonucu nedir? Mobil oyun sevenler ve telefon almak isteyenler oldukça memnun kalacaklardır.

PUBG Mobile'ın resmi Kader Modu ne sunuyor?

Hareket halindeyken sağlığı ve enerjiyi geri kazanmak için ilk yardım çantaları ve enerji içecekleri eklendi. Ek olarak, bu yeni setler kullanılırken iyileştirme artık sınırlanmıyor. Oyunculara daha fazla iyileştirme seçeneği sunmak için duvarlarda ilaç dolapları da bulunacak.

Destiny modunda ayrıca sekiz yeni sığınak, korunan ancak sıkı bir şekilde korunan dört koğuş ve gizli sandıklara ulaşmak için takip etmeniz gereken hazine haritalarının yanı sıra haritada rastgele görünen bir kamyon yer alacak. Ancak, ödül kulelerini kullanırken konumları artık diğer oyuncular tarafından görülebilecek.

Sonuç olarak, resmi Doom modu, oyunun stratejisini ve derinliğini büyük ölçüde genişleterek oyunculara bu modda zafere ulaşmak için her zamankinden daha fazla yol sunuyor. Artık bu modu PUBG Mobile 2.3 güncellemesinin bir parçası olarak deneyebilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Xbox Game Pass 1000 liralık oyunları bedava veriyor!

Xbox Game Pass 1000 liralık oyunları bedava veriyor!

Valve yüzlerce Steam Destesi dağıtacak!  Ama Türkiye listede yok.

Valve yüzlerce Steam Destesi dağıtacak! Ama Türkiye listede yok.

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close