Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Valve yüzlerce Steam Destesi dağıtacak! Ama Türkiye listede yok.

Valve yüzlerce Steam Destesi dağıtacak!  Ama Türkiye listede yok.

Tanınmış oyun şirketi Valve, The Game Awards etkinliğinde toplam 97 bin 350 dolar hediye edeceğini duyurdu.

Oyun Ödülleri Yıl boyunca yayınlanan en iyi oyunları onurlandıran bir etkinlik. Bu etkinlik, her yılın sonunda bu yıl 8 Aralık'ta Kaliforniya'da düzenleniyor. Microsoft Tiyatrosugerçekleşecek Her yıl merakla beklenen bu etkinlik, sektörün önde gelen kişi ve kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşiyor.

her dakika bir buhar güverte

Organizasyonda kazananlar, oyunseverlerin ve jürinin oylarıyla belirleniyor. Oylamanın ilk aşaması 28 Kasım'da başladı. İkinci tur bugün (1 Aralık) başlıyor. Aday gösterilen oyunlara oy vermek istiyorsanız oyuncuların sesi Sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

oyun sektördeki en büyük şirketlerden biri Kapak etkinlik boyunca birçok büyük ödülün dağıtılacağını duyurdu. Oyun şirketi, etkinlik boyunca 350 ödülde toplam 97.000 $ dağıtacağını duyurdu. En büyük ödül Buhar Destesi olacak


Epic Games Store 2 ücretsiz oyun veriyor!

Epic Games Store 2 ücretsiz oyun veriyor!

Epic Games uzun zamandır yaptığı gibi geleneği bozmuyor ve ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. İşte haftanın maçları…

Şubat 2022'de Valve tarafından piyasaya sürülen bir avuçiçi oyun konsolu. Buhar Destesi Bu anlamda oyunseverler için oldukça çekici görünüyor. 7 inç boyutunda ve 1280 x 800 çözünürlüğe sahip oyun konsolu, buhar Üzerindeki tüm oyunlara uygun yapısı ile dikkat çekiyor. Steam Deck de tamamen Linux tabanlıdır. masaüstü bilgisayar Bir monitör olarak çalışmak için bir monitöre bağlanabilir.

Valve'den yapılan açıklamaya göre 150 dakika sürmesi planlanan The Game Awards canlı yayını, dakikada bir şarkı olarak oynanacak. 512 GB Buhar Destesi dağıtılacaktır. Ne yazık ki, bu 150 Steam Destesini almanın bazı kısıtlamaları var. Bu kısıtlamalardan en önemlisi hediye alabilmek için ABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa Birliği ülkelerinde olma zorunluluğudur.

Buhar Destesi Elden Yüzüğü

Ve Buhar Destesi Çekilişe hak kazanmak için 14 Kasım 2021 ile 14 Kasım 2022 arasında Steam'de bir satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Çekilişe katılmak için etkinlik ayrıca canlı yayınlanacak. buhar mağazası sayfada veya Steam TV Uymak zorundasınız.

Valve 150 Steam Destesi veriyor Oyun ÖdülleriBu kesinlikle daha renkli hale getirecek. Ülkemizde bu çekilişin olmaması çok can sıkıcı. Peki The Game Awards ve Valve'ın verdiği hediyeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PUBG Mobile'ın resmi Destiny modu çıktı

PUBG Mobile’ın resmi Destiny modu çıktı

Epic Games Store 2 ücretsiz oyun veriyor!

Epic Games Store 2 ücretsiz oyun veriyor!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close