Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Red Dead Redemption Remastered iptal edildi! Bu yüzden

Red Dead Redemption Remastered iptal edildi!  Bu yüzden

Red Dead Redemption ve GTA 4 Remastered iptal edildi. GTA 6’ya zaman ve para harcamak isteyen Rockstar, yeniden düzenlemeyi beklemeye aldı.

Rockstar Games'in Kızıl Ölü Kefaret ve GTA 4 Bazıları, remaster'ların oyun dünyasını sarsması nedeniyle büyük oyunlarını yeniden yapacağını iddia ediyor. Son aylarda oldukça popüler hale gelen söylentilere rağmen Rockstar'ın yeni güncellenmiş planları olmadığı belirtildi.

GTA 4 ve RDR Remastered'a GTA 6 engel

GTA Trilogy ile bir felaket yaşayan ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Rockstar Games, Kızıl Ölü Kefaret ve GTA 4 yeniden düzenlendi projelerini durdurmuş olabilir. iddiaya göre GTA Trilogy'nin beklenen başarısı elde edilmiş olsaydı, hemen ardından yeni Red Dead Redemption ve GTA 4 sunulacaktı.

Rockstar Games'in bu planları birkaç yıl boyunca eğlendirdiği, ancak GTA Üçlemesinin başarısızlığı nedeniyle onları tekrar rafa kaldırdığı söyleniyor. Şirket ayrıca GTA 6'ya Daha fazla vurgu yapmak ve finansal kaynaklarını yeni bir açık dünya oyununa harcamak istediği söylendi.GTA 6 çıkış tarihi, harita boyutu ve kurgu zamanı belli oldu!

GTA 6 çıkış tarihi, harita boyutu ve kurgu zamanı belli oldu!

Bugün yaşanan sızıntı sayesinde GTA 6'nın çıkış tarihi, karakterleri, oynanış süresi ve harita boyutu gibi pek çok şey ortaya çıktı.

Güncellenen projelerle ilgili Rockstar'dan resmi bir açıklama gelmese de bu Red Dead Redemption ve GTA bekleyen oyuncular için kötü bir gelişme. Rockstar'ın en azından GTA Trilogy'den ders aldığı ve oyuncuların eleştirilerini dinlediği söylenebilir.

Son açıklamalar da geliştiricinin tamamen GTA 6'ya odaklandığını kanıtlıyor. En son GTA 6 sızıntıları, yaklaşık şirketler 8 yaşında Bu proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı (2014'ten beri). Rockstar'ın da en büyük fon transferini burada yaptığı söyleniyor. Ve miktar tam olarak adlandırılır 600 milyon dolar.

-analistlerden-yeni-talepler-gta-6-yayınlanma-tarihi

GTA 6, kendinden önceki GTA 5'ten 5 kat daha büyük bir haritaya sahip olacak. GTA 5'i 30 saatte bitirebiliriz. Yeni oyunun konusu en az 75 saat sürecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAMSource link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games Store'da 2022 Yaz İndirimi başlıyor

Epic Games Store’da 2022 Yaz İndirimi başlıyor

Türkiye'nin ilk IoT ve akıllı ürünler fuarı IoT Line Fair'22 başlıyor!

Türkiye’nin ilk IoT ve akıllı ürünler fuarı IoT Line Fair’22 başlıyor!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close