Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Rockstar Games’te GTA 6 videolarının dağıtımcısı tarafından şantaj!

Rockstar Games'te GTA 6 videolarının dağıtımcısı tarafından şantaj!

GTA 6 sızıntılarıyla oyun dünyasının odağını değiştiren hacker şimdi de tehditlerle Rockstar Games’e şantaj yapıyor. Detaylar burada…

oyun dünya GTA 6 sızıntılarla devam ediyor. Geçen gün bir hacker, uzun zamandır beklenen ürünün erken geliştirme sürecinin bir videosunu sızdırdı. Hemen ardından telif hakkı sızıntısına yanıt veren geliştirici stüdyo, sorunun önüne geçmek için çalışmalara başladı. Ancak görünen o ki bu konu henüz kapanmaya yakın değil. Orijinal sızıntıların arkasındaki isim şimdi de Rockstar Games'e GTA 5 ve GTA 6 ile şantaj yapıyor. İşte detaylar…

GTA 6 sızıntılarını yayınlayan hacker, oyun dosyalarını yayınlayarak Rockstar Games'e şantaj yapıyor!

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Son zamanlarda GTA 6 sızıntıları ile oyun dünyasının odağını değiştiren bir hacker, yaptığı paylaşımlarla oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı. Daha önce GTA 6 ile ilgili net bir görüntü olmamasına rağmen, bu görüntüler sonucunda görüntüler hızla internette viral oldu.

"Tamam, bu konu beklenmedik bir şekilde viral oldu.  3000 Telegram kanalında yayınlandı.  Rockstar veya Take-Two çalışanıysanız, lütfen benimle iletişime geçmek için 22559219889638875756 yazın. Veya teapotuberhacker@protonmail.com **kurumsal e-posta adresine e-posta gönderin. Bu yanıtların hepsini en kısa sürede okuyacağım.

"Tamam, bu konu beklemediğim gibi viral oldu. 3000 Telegram kanalında dağıtıldı. Bana ulaşmaya çalışan bir Rockstar veya Take-Two çalışanıysanız, lütfen 22559219889638875756 yazın. Veya [email protected] **Kurumsal e-posta adresinizle** e-posta gönderebilirsiniz, tüm bu yanıtları en kısa sürede okuyacağım.”


GTA 6 Oynanış Videoları ve Görselleri Sızdı!  Vice City'e geri git

GTA 6 Oynanış Videoları ve Görselleri Sızdı! Vice City'e geri git

Bugün meydana gelen bir sızıntı, merakla beklenen GTA 6 için test videoları ve görselleri içeriyordu. İşte detaylar…

Bu haberle birlikte Rockstar Games'in çatı şirketi Take-Two, YouTube'daki birçok GTA 6 videosunun telif hakkını aldı. Şirketin olaya karşı tavrını beğenmeyen hacker'ın forumda açtığı konuyu güncelleyerek şantaj yoluyla anlaşma yapmak istediğini söylediğini varsayıyoruz. Ayrıca Rockstar Games şantajının kaynak kodlarını da ortaya çıkardı.

Rockstar Games logosu.

"GTA 5 ve 6 Kaynak Kodları"

Hacker, forumda başlattığı konuyu daha fazla ayrıntıyla güncelledi. GTA 5 ve 6'nın kaynak kodlarına, görüntülerine ve bir test oyununa sahip olduğunu iddia eden hacker, anlaşma yapmak istediğini söyledi. Görünüşe göre hacker Rockstar Games'e şantaj yapıyor.

"Merhaba, burada GTA 6'dan 90 resim/klip var. Yakında GTA 5 ve 6'nın daha fazla verisini, kaynak kodunu ve resimlerini, GTA 6'nın test oyununu gönderebilirim.  3000 Telegram kanalında dağıtıldı.  Rockstar veya Take-Two çalışanıysanız, lütfen bana 22559219889638875756 yazın. Veya teapotuberhacker@protonmail.com **kurumsal e-posta adresinizle** e-posta gönderebilirsiniz.  Tüm bu cevapları en kısa zamanda okuyacağım - bir anlaşma yapmak istiyorum."

"Merhaba, işte GTA 6'dan 90 resim/klip. Yakında daha fazla veri, GTA 5 ve 6 kaynak kodu ve resimleri, GTA 6 test oyunu gönderebilirim. Tamam, bu konu beklemediğim gibi viral oldu. 3000 Telegram kanalında dağıtıldı. Bana ulaşmaya çalışan bir Rockstar veya Take-Two çalışanıysanız, lütfen 22559219889638875756 yazın. Veya [email protected] **Kurumsal e-posta adresinizle** e-posta gönderebilirsiniz, tüm bu cevapları en kısa sürede okuyacağım. - Bir anlaşma yapmak istiyorum."

Oyunun görüntülerini paylaşan bilgisayar korsanı, GTA 5 ve 6'nın kaynak kodlarına sahip olduğunu iddia ediyor. Gördüğümüz kadarıyla, kaynak kodunu yayınlamakla tehdit ederek Rockstar Games'e şantaj yapıyor.

Rockstar/Take-Two çalışanı gibi davranan kişi, şantaj yapan bilgisayar korsanıyla konuşmayı başardı

Kullanıcı bir Rockstar/Take-Two çalışanı gibi davrandı ve bilgisayar korsanıyla Telegram aracılığıyla iletişime geçti. Hacker, geçmiş konuşmalarında GTA 5 ve 6 kaynak kodlarına sahip olduğunu tekrarladı ve çalışan kılığında bir kişiye BT ekibinin işlem günlüklerini kontrol etmesini söyledi.

Kaynak kodları için alıntı arayan hacker

Rockstar Games'e GTA 6 ve 5'in kaynak kodlarına sahip olduğunu söyleyerek şantaj yapan hacker, mesajına GTA 5'in kaynak kodlarının elinde olduğunu ve 6'nın kaynak kodlarının henüz satılık olmadığını da ekliyor. 5 numara için teklifleri kabul etmeyin.

Take-Two'nun orijinal GTA 6 sızıntı videoları!

Rockstar Games'e şantaj yapan bir hacker'ın görüntüleri sayesinde oyun dünyasının gündemi bir anda değişirken, YouTube'daki oyun kanalları da boş durmadı. GTA 6 ile ilgili içerik hazırlayan kanallar, telif hakkı konusunda bir sürprizle karşı karşıya kaldı.

Tahmin edebileceğiniz gibi Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two telif haklarını reddetti. Telif hakkı ihlalini fark eden birçok oyun kanalı, videolarını kaldırmak zorunda kaldı. Rockstar Games şantajına ek olarak, Take-Two'nun üstesinden gelmekte zorlanacak gibi görünüyor.

Peki siz bu etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hacker doğruyu mu söylüyor? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Cyberpunk 2077 resmen küllerinden yeniden doğdu!

Cyberpunk 2077 resmen küllerinden yeniden doğdu!

Asus ROG Phone 6D ile tanışın!  İşte özellikleri ve fiyatı

Asus ROG Phone 6D ile tanışın! İşte özellikleri ve fiyatı

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close