Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Sonunda: PlayStation 5’e Discord desteği geldi!

playstation 5 discord

Sony, son güncelleme ile PlayStation 5 Discord entegrasyonunu tamamladı. İşte güncelleme sayesinde öne çıkan diğer özellikler!

sony, PlayStation 5 güncellemeye devam ediyor. İlk günden itibaren yazılım desteği verilen bir cihaz her geçen gün daha kullanışlı hale gelmektedir. Online oyun tarafında büyük olan Discord, Xbox'tan sonra son güncelleme ile PlayStation 5'e de ekleniyor. Ayrıca yeni güncelleme birçok farklı özelliği de bünyesinde barındırıyor. Gelin haberin detaylarını birlikte öğrenelim.

PlayStation 5 güncellemesi çıktı: 23.01-07.00.00

Sony, Discord ile resmi bir anlaşmanın ardından uygulamayı PlayStation 5'e taşıdı. PlayStation 5'teki Discord şu anda yalnızca telefonla kullanılabilir. Öncelikle telefondan yapılan görüşmeyi PlayStation 5'e aktarmanız gerekiyor. Tabii ki Discord hesabının PlayStation 5'e bağlı olması gerektiğini de belirtelim.

anlaşmazlık

Bildiğiniz gibi Xbox, Discord'u zaten entegre etti ve şu anda Discord'u Xbox'ta kullanmak için bir akıllı telefona ihtiyacınız yok. İlk başta PlayStation gibi bir akıllı telefona ihtiyaç vardı ama sonra bir güncelleme ile çözüldü. Aynı şey PlayStation 5'te de olabilir.


PlayStation Plus 3177 TL değerindeki oyunları ücretsiz veriyor!

PlayStation Plus 3177 TL değerindeki oyunları ücretsiz veriyor!

Mart ayının PlayStation Plus oyunları açıklandı. Toplam 3177 TL değerinde bedava oyun sunan platform, kullanıcılarını sevindirecek.

Bu güncelleme ile VRR desteği 1440P 2K çözünürlüğe ulaştı. Değişken Yenileme Hızı teknolojisinin yardımıyla, yenileme hızı ekran ve konsol arasında koordine edilir. Bu şekilde ekran, aldığınız performansa göre yenileme hızını dinamik olarak ayarlayabilir. Bu özellik için TV'niz veya monitörünüz HDMI 2.1 ile VRR'yi desteklemelidir.

03/08/2023 tarihinde yayınlanan güncellemedeki diğer önemli özellikler:

  • Tüm PS5 verilerinizi başka bir PS5 konsoluna kolayca aktarın. Bu işlem, orijinal PS5 konsolundaki verilerinizi silmez veya değiştirmez.
  • Yalnızca ABD ve Birleşik Krallık PS5 kullanıcıları için geliştirilmiş sesli komut özelliği. Kullanıcılar artık sesli komutla "Hey PlayStation, 5 dakika kaydet" diyerek kayıt yapabilecek.
  • "Oyun Arkadaşları" kutucuğu eklendi. Artık hangi arkadaşlarınızın oyuna sahip olduğunu ve şu anda kimin çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.

Tüm güncelleme ayrıntıları Burada tıklayarak erişim Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PlayStation 5 Discord entegrasyonu gerekli miydi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0

Steam’de En Çok Satanlar İlan Edildi: Bu Oyun Liderliği Geri Aldı!

steam

149 TL’ye oyun Steam’de kısa süreliğine ücretsiz!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close