Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Sony oyun telefonunun tarihini açıkladı!

Sony oyun telefonunun tarihini açıkladı!

Sony’nin oyunculara ve yayıncılara yönelik olduğu söylenen yeni imza telefonu, 12 Eylül Pazartesi günü yüzünü ortaya çıkaracak.

son zamanlarda Sony Xperia 5 IV modeli sundu. Kamerasıyla öne çıkan yeni telefon Qualcomm'dan Snapdragon 8+ Nesil 1 İşlemcisi ile de oldukça iddialı. Bu telefonla yetinmeyen Sony, şimdi yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni şirket telefonu oyuncu odaklı olacak

Sony oyun telefonu 12 Eylül'de çıkacak

Sony yeni telefonunu duyurdu 12 Eylül tanıtacağını duyurdu. oyunOyuncuları ve yayıncıları hedef aldığı söylenen yeni telefon, 12 Eylül Pazartesi günü piyasaya sürülecek. 09.30 Türkiye saatiYüzünü gösterecek. Yeni bir modelin tanıtılması Youtube canlı izleyebilirsiniz.


Sonya gaza bastı!  PlayStation oyunları mobil cihazlara mı geliyor?

Sonya gaza bastı! PlayStation oyunları mobil cihazlara mı geliyor?

PlayStation, Savage Game Studios'u satın aldı. Sony, ekibine ilk kez bir mobil oyun geliştiricisi ekliyor.

Şirket lansman tarihini açıklamış olsa da, yeni oyun telefonunun ayrıntılarını saklı tutuyor. Paylaşılan videoda "Oyun İçin Doğdu" ve "Profesyonel Oyuncular ve Yayıncılar için Üretildi" ifadeleri yer alıyor.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Sony, bu yeni girişimle birlikte hareketli oyunlar Ayrıca konuyla ilgili iddiasını zorlamak istiyor gibi görünüyor. Yeni telefon hakkında bildiklerimiz çok sınırlı ancak telefonun performans açısından tatmin edici bir seviyede olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Sony, aşırı ısınma sorunları nedeniyle bu oyun odaklı telefonu da kullanıyor özel soğutma sistemi sunması bekleniyor.

Sony, geçtiğimiz günlerde duyurduğu bir mobil oyun geliştiricisidir. Vahşi Oyun StüdyolarıBu gelişme ile Sony'yi tescil ettiğini açıkladı. Oyun konsolu oyunlarını mobil cihazlara entegre edebilir. Şirketin oyun odaklı yeni telefonu da Sony'nin bu konuda ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Son zamanlarda, Sony oyun endüstrisine büyük yatırımlar yapıyor. Artık PlayStation'dan çıkmış bir şirket savaş tanrısı ve Örümcek Adam Ayrıca Windows gibi oyunlar sunar. Tüm bunlara ek olarak, şirket Windows için PlayStation'ı Başlatın üzerinde de çalışıyor.

Japon teknoloji şirketi oyun endüstrisinde önemli adımlar atıyor. Yaklaşan oyun odaklı telefon böyle bir hareket. Peki Sony'nin oyun sektörüne yaptığı yatırım hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Sony PlayStation 5 beklenen özelliği aldı

Sony PlayStation 5 beklenen özelliği aldı

GeForce RTX alanlara Spider-Man hediyesi!

GeForce RTX alanlara Spider-Man hediyesi!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close