Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Steam Retrospektifi artık mevcut! Bu ne işe yarıyor?

Steam Retrospektifi artık mevcut!  Bu ne işe yarıyor?

Steam, Steam Retrospective özelliğini başlattı. Bununla kullanıcılar 2022’de en çok oynadıkları oyunları görebilirler.

Yeni yıla çok az bir zaman kaldı ve birçok şirket, kullanıcılarının 2022 yılındaki eylemlerini raporlar halinde sundu. buharSteam Retrospective adlı yeni özelliğini duyurdu. Peki ne yapar? Detaylar burada…

Steam Retrospektifi nedir?

Şimdiye kadar Spotify ve YouTube, kullanıcılarına bu yıl neler yaptıklarını gösteren kişiselleştirilmiş raporlar verdi. Steam ise geçtiğimiz günlerde kullanıcıların kendi istatistiklerini görüntüleyebilecekleri yeni özelliğini kullanıma sundu.

Steam Retrospektif özelliği

Steam Retrospective ile 2022 yılında satın aldığınız ve oynadığınız oyun sayısını, bunlarda elde ettiğiniz başarıları ve daha birçok detayı görebilirsiniz. Öyle ki bu özellik, bu yıl en çok oynadığınız oyunları ve kaç saat harcadığınızı görmenizi sağlıyor.


Steam'de küçük oyunlar için büyük promosyon!

Steam'de küçük oyunlar için büyük promosyon!

Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor. Ama bu kez AAA yapımlarda değil, uygun fiyatlı küçük yapımlarda artış oldu.

Bu özellik sayesinde, kaç öğeye abone olduğunuzu, kaç inceleme yaptığınızı, bu yıl eklediğiniz arkadaşlarınızı, verdiğiniz oyunları, kazandığınız rozetleri, kazandığınız topluluk ödüllerini görebilirsiniz. verilenler, paylaştığınız ekran görüntüleri, yazdığınız kılavuzlar ve çalıştaya katkınız.

Steam geçmişimi nasıl görüntülerim?

Yıl için Steam istatistiklerinizi alma buraya tıklayabilirsiniz. Steam hesabınız bir tarayıcı aracılığıyla açık değilse oturum açmanız gerektiğini hatırlamakta fayda var. Açılan sayfadaki bilgileri isterseniz resim olarak isterseniz link seçeneği ile paylaşabilirsiniz.

Steam Retrospektif özelliği

Steam bu özelliği ilk kez tanıttı ve önümüzdeki yıllarda da devam etmesi bekleniyor. Peki Steam Retrospektifi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yıl en çok hangi oyunu kaç saat oynadınız? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

159 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

159 TL’lik oyun ücretsiz oldu!

Bugünün Epic Games Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Bugünün Epic Games Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Back to Top