Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

The Last of Us Part I Remake’ten ığışlandıran video!

The Last of Us Part I Remake'ten ığışlandıran video!

Sony kısa süre önce, merakla beklenen The Last of Us Part I Remake’in oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman yayınladı.

The Last of Us, oyun sektöründe önemli satış rakamlarına ulaşan serilerden biri. Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan seri, ilk oyunuyla 2013 yılında PlayStation 3 konsoluna giriş yapmıştı. Zombi temasını bambaşka bir şekilde yansıtan ve bu nedenle dikkat çeken yapım, 2014 yılında PlayStation 4'ün çıkmasıyla dönemin en yeni konsoluna uyarlandı ve Remastered olarak yeniden yayınlandı.

2022 yılı itibari ile sektörün en ünlü serilerinden biri olmayı başaran The Last of Us, çok yakında yeni bir oyunla PS5 ve PC'ye gelecek. Geçtiğimiz ay konsol için 2 Eylül'de duyurulan The Last of Us Part I Remake'i bekleyenleri heyecanlandıran, şu anda geliştirilmekte olan bir PC versiyonuyla yeni bir video yayınlandı.

The Last of Us Part I Remake'in fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde Sony, merakla beklenen The Last of Us Part 1'in hikayesini ve oynanış görüntülerini içeren yeni bir fragman yayınladı. Videoda, Naughty Dog'da çalışan bazı önemli isimlerin yeni oyunla ilgili bazı önemli detayları bıraktığını görüyoruz.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

The Last of Us Part 1 Remake'de grafiksel iyileştirmelerin yanı sıra yapay zeka konusunda da önemli gelişmeler var. Ek olarak, oyun içi ara sahneler, daha fazla erişilebilirlik için sesli açıklamalara sahip olacak. Ayrıca ek oyun modları da olacak. -ebedi ölüm ve koşma hızı gibi-


Sony, oynarken kazanan PlayStation Stars'ı duyurdu

Sony, oynarken kazanan PlayStation Stars'ı duyurdu

Sony yeni bir sadakat programı başlattı. PlayStation Stars, oyuncuları PSN'de kullanılabilecek puanlarla ödüllendirecek.

Yeni oyun doğal olarak PS5'in tüm avantajlarından yararlanıyor. Naughty Dog, DualSense dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir başlatma düğmeleriyle oyunculara birinci sınıf bir The Last of Us deneyimi sunmak için çok çalıştı. Aynı zamanda animasyon sisteminde de önemli iyileştirmelerin yapıldığı kaydedildi.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? The Last of Us Part I'in yeniden yapımının beklentileri karşılayacağını düşünüyor musunuz? Yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Ubisoft'tan Avatar bekleyenlere kötü haber!

Ubisoft’tan Avatar bekleyenlere kötü haber!

Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!

Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close