Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Türkiye’de LinkedIn şirketleri büyüyor!

Türkiye'de LinkedIn şirketleri büyüyor!

Funverse Games, LinkedIn’in 2022’nin büyüyen şirketlerini topladığı en iyi startuplar listesinde 3. sırada yer aldı.

LinkedIn'in Türkiye'de ilk kez çeşitli büyüme ve talep faktörlerini ölçerek oluşturduğu ve LinkedIn'in orijinal verileriyle doğruladığı liste, Türkiye'de büyümeleriyle öne çıkan 10 şirketi gösteriyor.

Funverse Games, Türkiye'de en çok büyüyen üç şirketten biri!

Türkiye'nin ilk LinkedIn Top Startups listesinde, 2022'de dönemin zorluklarına rağmen ölçeklendirmeyi, yenilik yapmayı, dikkat çekmeyi ve üst düzey yetenekleri işe almayı başaran 10 Türk şirketinin yanı sıra takip edilmesi gereken en yeni girişimlerin listesi yer alıyor. bir kaynaktır.

Listeyi oluşturmak için LinkedIn verileri dört temel alana göre değerlendirilir: büyüme, iş arayan katılımı, üyelerle şirket ve çalışan bağlılığı ve bu şirketlerin LinkedIn'in En İyi Şirketler listesinde ne kadar iyi yetenek çektiği.


Steam duyurdu!  en çok satan oyunlar

Steam duyurdu! en çok satan oyunlar

Steam en çok satan oyunların listesini yayınladı. Burada dikkat çeken, daha piyasaya çıkmadan ön sipariş rekoru kıran yapımlar oldu.

Funverse Games CEO'su Tolga Öztürk, "Ekip olarak bu yıl aldığımız aksiyonlar sayesinde en iyi startuplardan biri olmayı başardık. Bu kadar kısa sürede sonuç almak bizim için bir onurdur. Çok yakında Türk startup ekosistemini daha da heyecanlandıracak haberlerle karşınızda olacağız.

Amacımız, herkesin dünya çapında rekabet edebileceği Web3 oyunları yaratmaktır. 2022 yılında oyunlarımızı başta Türk oyuncular olmak üzere tüm dünya için yayınlayacağız. 2023'te Unicorn adayları arasında yer almak istiyoruz." söz konusu

Milyonlarca oyun indirilen deneyimli ekibiyle MOBA ve Battle Royale türlerini birleştirerek benzersiz bir oyun tarzı yaratmayı hedefleyen Funverse Games, geçtiğimiz günlerde Hit ve Boom için kapalı alfa testlerine başladı.

Genişleyen ve daha fazla oyuncuya açılan kapalı alfa testine katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Ayrıca sadece sınırlı sayıda oyuncuya açık olan test, arkadaş davet etmek için ek kodlar sağlayacak.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PUBG'nin adı nasıl değiştirilir? [Resimli Anlatım]

PUBG’nin adı nasıl değiştirilir? [Resimli Anlatım]

Epic Games bu hafta ücretsiz oyunları duyurdu!

Epic Games bu hafta ücretsiz oyunları duyurdu!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close