Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG’nin adı nasıl değiştirilir? [Resimli Anlatım]

PUBG'nin adı nasıl değiştirilir? [Resimli Anlatım]

PUBG Mobile oyuncuları bir süre sonra isimlerini değiştirmek isteyebilirler. Peki bunun için izlemem gereken adımlar nelerdir?

Akıllı telefonlar hem oyun hem de iletişim için çok önemli bir noktaya ulaştı. Son zamanlarda, birçok mobil oyunla karşılaştık. Bunların arasında şüphesiz en popüler olan oyun, Pubg mobil. Milyonlarca kullanıcısı olan oyun popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

PUBG Mobile'ın adı nasıl değiştirilir?

Kraliyet savaşı Oyunlarının arasında kendine yer edinmiş PUBG Mobile oyuncuları bir süre sonra isimlerini değiştirmek isteyebilirler. oyunher şeyden önce yeni başlayanlar Kullanıcı adı oyun süreci boyunca bu ismi seçer ve kullanırlar.


PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

PUBG: Krafton tarafından oluşturulan Battlegrounds, mobil oyunlar listesinin başında yer almaya devam ediyor.

Oyuncu kullanıcı adlarını değiştirmek için "İsim değiştirme kartıSahip olmalı. Bu kartı gerçek veya oyun içi para ile satın alabilirsiniz ve belirli bir seviyeden sonra oyun size bir kerelik ödeme verir. Bu adımdan sonra sıra adını değiştirmek için yaklaşıyor

1. PUBG Mobil oyununu açın

Telefonunuzda ilk kez PUBG Mobile oynayacaksanız, Google Oyun mağazası kovmak Uygulama mağazası bitmiş Pubg mobil Oyunu indirmeniz gerekiyor. Oyunu indirdikten sonra oyuna farklı şekillerde kayıt olabilirsiniz.

Oyunda ilk kez bir hesap açıyorsanız, zaten sıfırdan başlamak zorunda kalacaksınız. Kullanıcı adı Sizden seçim yapmanızı isteyecektir. Bu bölümde, daha sonra değiştirmek zorunda kalmamak için dikkatli bir şekilde düşündükten sonra emin olduğunuz bir kullanıcı adı seçmenizi öneririz. facebook üzerinden kayıt Varsayılan kullanıcı adı ile kayıtlı olduğunuzu hatırlatmamızda fayda var.

2. Bir isim değiştirme kartı alın

PUBG Yeniden Adlandırma Kartı 10. seviyeye ulaşan tüm kullanıcılara Ücretsizdir. 10. seviyeye ulaştıysanız, bu kartı Ödüller bölümünde göreceksiniz. bu kartı kullanmak kullanıcı adını değiştirebilirsin. Bu kartı daha önce kullandıysanız, adı değiştirmek için oyun içi veya gerçek para kullanmanız gerekecektir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi İsim değiştirme kartıOyun içi mağazadan oyun içi para birimiyle satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için mağazanın "Diğer" bölümünde bir yeniden adlandırma kartı satın almanız gerekir. bu kart tek kullanımlık Kullanıcı adınızı dikkatli seçmenizi öneririz.

3. Envanter bölümüne girin

PUBG Mobile oynarken belirli başarılar elde edin ve seviye atlayın büyük ödüller sen kazandın Bu ödüller, oyun jetonlarını ve oyunda kullanılabilecek bazı öğeleri içerir. Bu ödüllerin tümü sağ alt köşede bulunur.Envanter' bölümünde yer almaktadır. Size satın alınan veya verilen isim değiştirme kartı da bu bölümde yer almaktadır.

4. Adı değiştirin

PUBG kartını yeniden adlandırSeçimden sonra oyun yeni bir isim seçmenize izin verecektir. Yeniden adlandırmak için "Kartı Yeniden Adlandır" gerekeceğinden, lütfen adınızı seçmek için zaman ayırın. Diğer kullanıcıların beğenmediği yeni bir ad seçtikten sonra işlemi onaylayın.

Şimdi Pubg mobilArena'da yeni adınız altında arenayı yok etmeye hazırsınız. PUBG Mobile'da isimleri kolayca nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Peki, PUBG Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Pamuklu eller cepte!  Steam Sezonluk İndirim Tarihleri ​​Açıklandı

Pamuklu eller cepte! Steam Sezonluk İndirim Tarihleri ​​Açıklandı

Türkiye'de LinkedIn şirketleri büyüyor!

Türkiye’de LinkedIn şirketleri büyüyor!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close