Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Ufukta GTA VI: İşte Tahmini Çıkış Tarihi!

Ufukta GTA VI: İşte Tahmini Çıkış Tarihi!

GTA VI’nın çıkış tarihi, ekonomik belirsizlik ve pandemi süreci gerekçe gösterilerek birkaç kez ertelendi. Ancak şirket, oyun için kolları sıvadı.

oyun Dünyada bir kült haline gelen GTA serisi, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Daha önce yoğun bir şekilde sızdırılan oyunun çıkış tarihini çevreleyen belirsizlik ortamı devam ediyor. Rockstar'ın ana şirketi Take-Two, yıllık kazanç raporunu açıkladığında oyun hakkında büyük bir ipucu verdi.

GTA VI, 2024'te sahneye çıkabilir

Take-Two, yıllık kazanç raporuyla geleceği dört gözle bekliyor. Şirket, 2025'in kendileri için önemli bir finansal büyümeye tanık olacağını söyledi. Grand Theft Auto serisi, tarihsel olarak Take-Two'nun en büyük bağış toplama etkinliği olmuştur ve önceki sızıntılara göre GTA VI, 2024'ün sonunda çıkabilir.

GTA VI

Şirketin yaptığı açıklama şu şekilde:


Geleceğe baktığımızda, 2025 şirketimiz için uzun zamandır beklenen bir yıl. Son birkaç yıldır, şirketimizi daha da büyük başarı seviyelerine taşıyacağına inandığımız inanılmaz derecede güçlü bir dizi projeyi başlatmaya hazırlanıyoruz. 2025 yılında, sektörümüzde yeni standartlar belirleyeceğine inandığımız ve 8 milyar doların üzerinde net rezerv ve 1 milyar doların üzerinde düzeltilmiş sınırsız işletme nakit akışı elde etmemizi sağlayacağına inandığımız birkaç devrim niteliğinde proje başlatarak bu yeni döneme girmeyi umuyoruz.


Playstation Plus'ta Yaprak Dökümü: 17 oyun kaldı!

Playstation Plus'ta Yaprak Dökümü: 17 oyun kaldı!

Sony, PlayStation Plus'tan yeni oyunlar çıkaracağını duyurdu. Listede 17 oyunun yer aldığı popüler yapımlar da yer alıyor.

Oyun daha önce birçok sızıntıya konu olmuştu. Geçen yıl 17 yaşındaki bir bilgisayar korsanı, GTA VI test videoları ve görselleri paylaşmıştı. Sızdırılan video ve görseller, oyunla ilgili bazı bilgileri ortaya koyuyor. Sızıntı, Vice City'nin geri dönüş yapacağını ve ana karakterlerden birinin kadın olacağını söylüyor. Daha önce, Rockstar ekibinin proje üzerinde 2014'ten beri çalıştığı ve bunun şimdiye kadarki en büyük fon transferi olduğu bildirilmişti.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games bomba gibi düştü: popüler oyun ücretsiz!

Epic Games bomba gibi düştü: popüler oyun ücretsiz!

playstation-plus-ayrilan-oyunlar-belli-oldu

Playstation Plus’ta Yaprak Dökümü: 17 oyun kaldı!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close