Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Xbox Series S sahiplerine müjde!

Xbox Series S sahiplerine müjde!

Microsoft bugün, Xbox Series S modeline muazzam bir performans artışı sağlayacak bir geliştirici kitini paylaştı.

Microsoft, 2020'nin son çeyreğinde Sony PlayStation 5 Oyun konsolunun lansmanından kısa bir süre sonra Xbox Series S ve X olmak üzere 2 yeni ürünü tanıttı. Bugün ise oyun geliştiriciler için tasarlanmış yeni bir GDK (Game Development Kit-) piyasaya sürdü. oyun Geliştirme kiti). Bunun özellikle Xbox Series S modelinde büyük bir performans artışı sağladığı söyleniyor.İşte detaylar…

Xbox Series S, artan performansıyla sizi şaşırtacak!

Microsoft'un Xbox Series S, X Series ve PlayStation 5 kadar güçlü değil. Ancak 4K desteğiyle piyasaya çıktı. Ancak birçok oyuncunun bildiği gibi en iyi senaryoda bile sadece 2K 120 Fps'de oyun oynayabiliyor. Aslında çoğu AAA kalitesinde yapımda Full HD'yi geçemez.

Xbox Serisi S

Tabii ki, bu birçok insan için kabul edilebilir. Çünkü yurtdışında 300 dolar, Türkiye'de ise 5 bin 399 TL'ye satışa çıkarıldı. Ayrıca rakipleri olan Series X ve PS 5'e göre çok daha uygun olmasına rağmen modern teknolojiyi ve yeni bir deneyim yaşatmayı başarmıştır.


Ağustos 2022 Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı!

Ağustos 2022 Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı!

Games with Gold programının bir parçası olarak Microsoft, Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyeleri için Ağustos 2022'ye özel oyunları duyurdu.

Ancak içindeki donanımın yüksek performansı konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılamak oldukça zor. Microsoft bunun farkında olduğu için yazılımda bazı iyileştirmeler yaparak durumu dengelemeye çalışıyor.

Bu doğrultuda yeni bir GDK yani Game Development Kit bugün geliştiricilerin hizmetine sunulmuştur. Şirketin açıklamasına göre bu yeni yazılım, konsolun oyunları çalıştırmak için kullandığı bellek miktarını değiştiriyor. Aynı zamanda optimizasyon sürecinde geliştiricilerin ellerini zenginleştirir.

Bu kit ile geliştirilen oyunlardan ve yeni hizmet paketlerinden sonra performansı doğrudan etkileyen değişiklikler bekliyoruz. Tabii bu hiç de Series X veya PS 5'e eşdeğer bir rakip olacağı anlamına gelmiyor. Ancak gözle görülür bir fark olacağı söyleniyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

269 ​​TL değerindeki Far Cry 6 kısa süreliğine ücretsiz!

269 ​​TL değerindeki Far Cry 6 kısa süreliğine ücretsiz!

Epic Games'in bu haftaki oynaması ücretsiz oyunu beklentileri karşılamadı!

Epic Games’in bu haftaki oynaması ücretsiz oyunu beklentileri karşılamadı!

Back to Top