Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Xiaomi 13, oyun performansıyla sizi şaşırtacak!

Xiaomi 13 oyun performansıyla şaşırtacak!

Şirketin CEO’su Lei Jun, oyuncuları sevindirebilecek detaylara değindi. Xiaomi 13 serisi oyunlarda kalıcı performans gösteriyor!

Lansmanı son dakikada iptal edildi. Xiaomi 13Yakında resmi olarak yayınlanacak. Şirket, telefon piyasaya çıkmadan önce cihazla ilgili pek çok bilgiyi kullanıcılarla paylaştı. Şimdi ise Xiaomi CEO'su Lei Jun, yeni telefonlara sahip oyuncuları sevindirebilecek detaylara değindi. Xiaomi 13 serisi oyunlarda kalıcı performans gösteriyor!

İşte yeni Snapdragon ve Xiaomi 13'ün oyun performansı!

Xiaomi'nin başkanı Liu Jun'a göre şirketin amiral gemisi sınıfına konumlandıracağı yeni Xiaomi 13 serisi telefonlar ve kardeşleri, Genshin Impact'i en yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabiliyor. Oyun performansı sırasında da kullanıcıya yüksek performans sunar.

Xiaomi 13

Hatırlatmak gerekirse, Genshin Impact hem akıllı telefonlarda hem de PC'lerde çalışabilen çapraz platformlu bir oyundur. Aynı zamanda yüksek grafik sunan üretim, Android Telefonları zorlayan ilk uygulamalardan biridir.


Xiaomi 13 için geri sayım!  Görüntüler basına yansıdı

Xiaomi 13 için geri sayım! Görüntüler basına yansıdı

Xiaomi 13 modelinin resmi görselleri basın için yayınlandı. Yani telefonun tasarımı konusunda soru işareti kalmıyor.

Yüksek performans verir ve ısınmaz!

Lei Jun'un açıklamasına göre Xiaomi 13 serisi, Genshin Impact üzerinde yapılan testlerde herhangi bir takılma veya takılma olmadan oyunu saniyede 60 kare (fps) hızında oynayabiliyor.

Tüm telefonlarda gördüğümüz gibi cihazda oyun oynarken ısı kaynaklı zarar görmemesi için CPU performansı belirli bir süre sonra otomatik olarak düşüyor. Jun, Genshin Impact oynarken Xiaomi 13'ün sıcaklığının 43 santigrat dereceyi geçmediğine dikkat çekiyor. Sıcaklık artmadığı için performans düşmez. Diğer bir detay ise cihaz ağa bağlı olsa bile ısınmadan yüksek performans göstermeye devam edebiliyor.

Yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve Xiaomi 13'ün birleşimi oyunseverlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Firmanın yeni telefon serisi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Peki siz Xiaomi 13 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Android telefonlar dünyasında daha önce görmediğimiz bir oyun deneyimi sunabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
250 TL'lik oyun ücretsiz oldu!

250 TL’lik oyun ücretsiz oldu!

fifa 23 indirim dünya kupası

İyi haber, oyuncular! FIFA 23’te görülmemiş indirim

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close