Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni bir strateji tarzı Minecraft geliyor! İşte çıkış tarihi

Yeni bir strateji tarzı Minecraft geliyor!  İşte çıkış tarihi

Minecraft’ın devamı olan Minecraft Legends, Minecraft Live 2022 sırasında duyuruldu. İşte yeni strateji oyunundan görüntüler.

Aksiyon stratejisi tarzında yeni bir Minecraft oyunu Minecraft efsaneleri göründü İlk olarak Haziran ayında tanıtılan Legends, son saatlerde yerini aldı. Minecraft Canlı 2022 etkinlikte detaylandırılmıştır. İşte Minecraft Legends oynanış videosu, karakterler ve çıkış tarihi.

Minecraft Legends 2023 baharında çıkacak

Minecraft Live 2022'deki popüler oyunun geleceği tartışıldı. Minecraft Legend, Mojang ve Blackbird Interactive tarafından ortaklaşa geliştirildi 2023 baharında Gideceğini söyledi. Geliştiriciler, Minecraft haritasını tanımlamak için kullanılan Overworld'e dikkat çekerek şunları söyledi: 4 oyuncu için kooperatif Ayrıca çevrimiçi modu da paylaştı.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

12 Haziran'da Xbox ve Bethesda Games demosu sırasında tanıtılan Legends, yeni bir Dünya'yı üçüncü şahıstan keşfetme fırsatı sunuyor. Barışçıl yerleşimleri güçlendirmeli ve Void'in yolsuzluğunun yayılmasını durdurmak için "domuz sürüleri" ile savaşmalısınız. Ayrıca bilinen düşman Piglinler Püskürtülmelidir.


Elon Musk'ın yapay zekası Minecraft oynamayı öğrendi

Elon Musk'ın yapay zekası Minecraft oynamayı öğrendi

OpenAI'nin yeni yapay zekası, 70.000 saatlik YouTube videosunu izleyerek Minecraft oynamayı öğrendi. Ancak uzmanlar uyarıyor.

Legends'ın ana oynanışı üç makine tarafından kontrol edilecek. Yaratılışın Alevi, savaşta oyunculara yardımcı olmak için dost birimleri ortaya çıkaracak. Cesaret Bayrağı, dost takımları toplayacak ve takımları dağıtmanıza izin verecek. Fury ise kaynakları toplamak için yapıları yok edecek veya ok kuleleri gibi destek yapıları inşa edecek.

Ayrıca lama, tilki ve sürüngen gibi klasik karakterleri yeni bir dünyaya getirecek. "Muhteşem Kaplan" gibi yeni eklemeler de dahil olmak üzere hayvanlar kahramana yardım edecek. "Oyuncuları destekleyen birçok çete (çete) olacak" dedi.

Mojang Stüdyoları ve Kara Kuş Etkileşimli Yeni efsaneler geliştirildi; Xbox Game Pass Güz 2023, PlayStation 5Windows, Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve Xbox One için mevcut olacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
5G destekli ilk taşınabilir oyun konsolu karşınızda!

5G destekli ilk taşınabilir oyun konsolu karşınızda!

NVIDIA GeForce NOW oyun deneyimini artırıyor!

NVIDIA GeForce NOW oyun deneyimini artırıyor!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close