Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

NVIDIA GeForce NOW oyun deneyimini artırıyor!

NVIDIA GeForce NOW oyun deneyimini artırıyor!

Yeni GeForce NOW güncellemesi ile artık Google Chrome’da 1600p ve 120fps’de oyun oynayabilirsiniz.

Son zamanlarda Google bulut oyun hizmeti Stadia'yı kapattığını duyurdu. Google, bulut oyun hizmetinde büyük başarı sağlayamasa da, NVIDIA 2013'ten beri piyasada. ŞİMDİ Bununla çok iyi başa çıkıyor.

GeForce NOW, oyun oynamayı eğlenceli hale getirmeye devam ediyor

NVIDIAile birlikte ŞİMDİ Hizmet, eski ekipmanlarda bile modern oyunları oynama fırsatı sağladığı için önemli bir kullanıcı sayısına ulaştı. Ortaya çıkışının üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiş olan GeForce Now, yıllardır gelişiyor.


Dünya bu güce hazır değil!  Raftaki NVIDIA o kartları

Dünya bu güce hazır değil! Raftaki NVIDIA o kartları

NVIDIA şirketi kısa süre önce GeForce RTX 4000 serisinin yeni grafik kartlarını sundu.Bugün burada tartışılmayan RTX 4090Ti ortaya çıktı.

Sonunda Ağustos ayında Krom oynanan oyunlar 1440p ve 120fps seviye, şirket şimdi yeni bir güncelleme sunuyor. Yeni GeForce NOW güncellemesi sayesinde oyunlar artık Google Chrome'da. 1600p çözünürlük ve 120 kare/saniye oynayabilirsin

NVIDIA, son zamanlarda Google ile işbirliğini yoğunlaştırarak oyunların kalitesini her geçen gün iyileştirmektedir. En yüksek yenilik seviyesi GeForce Now RTX 3080 Abonelik sahipleri, 120 FPS'de ve 1600p'ye kadar çözünürlükte 1000'den fazla oyun oynayabilecekler. Ayrıca Google ile yapılan iş birliği sonucunda yenileri ortaya çıktı. Chromebook'lar Modeller, GeForce NOW RTX 3080'e üç aylık abonelik sunuyor.

Türkiye versiyonu GeForce NOW, GAME+ Tabanlı Standart ücretsiz paketi de bulunan Hizmet'in saatlik ve haftalık ücretlerinin yanı sıra farklı üyelik paketleri de bulunuyor. ŞİMDİ Premium aylık paket 120 TL olarak tanımlanır .

Premium paketler Öncelikli erişim, 6 saat oturum süresi, sınırsız oturum ve RTX özelliklerini kullanabilirsiniz. Diğer taraftan TEMEL üyelik GeForce Now'ı ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. NVIDIA, standart üyelere 30 dakikalık oturumlar ve sınırlı hacim sunar.

NVIDIA, bulut oyun hizmeti ŞİMDİ gelecekte kullanıcı deneyimini daha da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Peki, NVIDIA GeForce NOW hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Yeni bir strateji tarzı Minecraft geliyor!  İşte çıkış tarihi

Yeni bir strateji tarzı Minecraft geliyor! İşte çıkış tarihi

Xbox Series X özelliklerine sahip bir sistem toplarsak fiyatı ne olur?

Xbox Series X özelliklerine sahip bir sistem toplarsak fiyatı ne olur?

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close