Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni GeForce rakibi ŞİMDİ! Netflix bir bulut oyun platformu kuruyor

Yeni GeForce rakibi ŞİMDİ!  Netflix bir bulut oyun platformu kuruyor

Üçüncü çeyrek kazançlarını ve abone sayılarını açıklayan Netflix, bulut tabanlı oyun platformuyla oyun stüdyosunu sevindirdi.

Bir süredir abone kaybeden Netflix, 2022'nin son aylarında iddialı bir çıkış yaptı. Üçüncü çeyrek kazançlarını açıklayan şirket, bulut oyun platformu için iyi haberler verdi. Into The Breach, ardından Bowling Ballers, Mahjong Solitaire ve Heads Up! Bu tarz oyunlar yaratan Netflix, yeni platformu hakkında açıklama yaptı. Şirket, hem bulut oyun sektöründe hem de oyun üretiminde hızla ilerlemek için ilk adımlarını attı.

Netflix bir bulut oyun platformu kuruyor

Google kısa süre önce bulut oyun hizmetini hedefine ulaşamadığı için kapattığını duyurdu. Ancak Amazon gibi rakipler kendi bulut oyun hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Netflix bir bulut oyun platformu kuruyor

Şirket, Kasım ayında reklam destekli üyelik modelini başlatırken yeni hamleler yapıyor. Kullanıcılara hem dizi/film hem de oyun deneyimi yaşatmak isteyen Netflix, TechCrunch Disrupt konferansında bir oyun stüdyosu açacağını da duyurdu.


Netflix'te şifre paylaşımı tarih olacak!  İşte yeni bir özellik

Netflix'te şifre paylaşımı tarih olacak! İşte yeni bir özellik

Netflix, Profil Aktarımı adlı yeni bir özellik geliştirdi. Şirket, kullanıcıların şifreleri paylaşmasını engellemek istiyor.

bir konferansta konuşma Netflix oyunları Nike Verdu başkan yardımcısı, ciddi bir şekilde bir bulut oyun hizmeti aradıklarını vurguladı. Konuyla ilgili yorum yapan Verdu, "Güney Kaliforniya'da yeni bir oyun geliştirme stüdyosu açacağız. Daha önce satın aldığımız oyun stüdyolarından farklı olarak ilk defa kendi öz kaynaklarımızla açtığımız bir stüdyo ile karşımıza çıkacağız. Overwatch'ın baş yapımcısı Chacko Sonny, yeni stüdyoya liderlik edecek." açıklamalar yaptı.

Çoğu şirket artık ayrı bir ürün olarak bir bulut oyun hizmeti sunuyor. Netflix'in abonelik ücretlerinde ufak bir artışla hizmeti tüm kullanıcılara sunması bekleniyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bulut oyun sektörüne girdiğinde Netflix'i tercih eder misiniz? Fikirlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu oyunlar ivme kazanıyor!  Steam en çok satanlar ünlü oldu

Bu oyunlar ivme kazanıyor! Steam en çok satanlar ünlü oldu

EA'dan çifte iyi haber!  The Sims 4 ücretsiz, The Sims 5 yolda

EA’dan çifte iyi haber! The Sims 4 ücretsiz, The Sims 5 yolda

Back to Top