Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni PlayStation 5 güncellemesi sızdırıldı!

playstation 5 güncellemesi

Yeni bir PlayStation 5 güncellemesi sızdırıldı. Insider Gaming’e göre konsol, bulut desteği ve Discord ile tam entegrasyon alacak.

İlk olarak 12 Kasım 2020'de yayınlandı PlayStation 5yayınlandığından beri birçok güncelleme aldı. Bu çoğunlukla stabilizasyon desteği olsa da, güncellemeler oyunculara daha güçlü bir deneyim kazandırdı. Bugün yeni bir güncelleme hakkında söylentiler vardı. Öyle ki bir sonraki PlayStation güncellemesinin detayları ve çıkış tarihi belli oldu.

Yeni PlayStation 5 güncellemesi, tam Discord entegrasyonunu içerecek!

Insider Gaming'den yapılan bir sızıntıya göre Sony, yeni PlayStation 5 güncellemesi ile tam entegre Discord desteği sunacak. 7.00 güncelleme sürüm olarak adlandırılır 8 Mart 2023 oyuncuların kullanımına sunulacaktır. Ayrıca 7.00 sürümü ile birlikte konsol bulut desteğine de sahip olacak. Bu sayede oyuncular sınırlı depolama alanından tasarruf edebilecekler.

playstation 5 güncellemesi

Daha önce Insider Gaming tarafından bildirilen Discord desteği, 2022'de tanıtıldı ve bu yıl da gelecek gibi görünüyor. Aynı kaynağa göre bulut desteği Sony'den yana"Kronos” aylarca geliştirildi. Insider Gaming, yalnızca bulutun desteklendiğini söylüyor PlayStation Plus Premium sahiplerine duyurulur.


PlayStation Plus 2340 TL'lik oyunu bedava veriyor!

PlayStation Plus 2340 TL'lik oyunu bedava veriyor!

Sony'nin Playstation Plus abonelikli oyun sistemi Ocak ayında 2.340 TL'lik ücretsiz oyun veriyor. Detayları haberden takip edin...

Son olarak bir sızıntı, Sony'nin önümüzdeki günlerde PlayStation 5 güncellemesi 7.00'i test etmeye başlayacağını ve 30 OcakBu testleri . Bulut desteğinin henüz tüm ülkelerde mevcut olmadığını ve bu desteğin en azından başlangıçta belirli bölgelerle sınırlı olabileceğini belirtelim. Ayrıca bunlardan sadece biri iddia Bunu hatırlamak güzel.

Geçenlerde bir sızıntı daha oldu. Sızıntı, daha önceki sızıntılarla güvenilirlik kazanan Winfuture'dan geliyor. Öyle ki PlayStation 5'in iki DualSense Yeni ambalajında ​​satılacaktır. Verilen bilgilere göre bu paket hem dijital hem de disk versiyonu olarak sunulacak. Ocak ayı sonundan itibaren çıkacak olan bu paketin fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni PlayStation 5 güncellemesi sizce yeterli mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games, 350 TL'lik ücretsiz oyunlar oluşturdu!

Epic Games, 350 TL’lik ücretsiz oyunlar oluşturdu!

activision blizzard türkçe

Mucize! Activision Blizzard oyunlarına Türkçe yerelleştirme geliyor

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close