Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Yeni Xbox ne zaman çıkacak

Bugün yayınlanan raporlar, Microsoft’un sahip olduğu Xbox’ın yeni konsollarını ne zaman piyasaya süreceğini ortaya koydu.

Oyun konsolu denilince Microsoft'un Xbox'ı en önemli isimlerden biridir. Son Xbox oyun konsolları piyasaya çıkalı uzun zaman oldu. bunun üzerine "Yeni Xbox ne zaman çıkıyor?" Oyuncular soru sormaya başladı. Bugün ortaya çıkan raporlar, yeni Xbox'ın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bilgiler içeriyor.

Yeni Xbox konsolları 2028'e kadar çıkmayacak

Microsoft Xbox'ın piyasadaki mevcut oyun konsolunu duyurmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Bunca zaman sonra Xbox Series X ve S konsolları birçok sorunla karşılaştı. Eğer bu problemler rica etmek, yarı iletken sıkıntısı ve COVID-19 olaylardan meydana geldi.

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Her şeye rağmen konsol oyuncuları, yeni Xbox'ın ne zaman çıkacağını merak ediyor. Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alma teklifinin bir parçası olarak Rekabet ve Piyasa Kurumu tarafından bugün yayınlanan belgeler, konuyla ilgili bazı gerçekleri ortaya çıkardı. Bu belgelere göre yeni Xbox konsolları, 2028'e kadar işe yaramayacak


Apple'ın Xbox Game Pass'ten dev kampanyası!  3 ay ücretsiz

Apple'ın Xbox Game Pass'ten dev kampanyası! 3 ay ücretsiz

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate sahiplerine 3 aylık Apple Music ve TV+'ı ücretsiz sunuyor. Peki nasıl kabul ediliyor?

Microsoft'un sahibi olduğu Xbox, alıcılara yeni neslin başında bir konsol seçeneği sunuyor. "yeniden değerlendir" Endişeyi kabul etti. Ayrıca, sadece oyuncular yeni bir konsol almaya karar vermiyor. "sekiz yılda bir olan bir olay" bunu dedi

Mevcut Xbox Series X ve S konsolları, Kasım 2020'den beri piyasada. Microsoft'un sekiz yılda bir tanımına göre bir sonraki yeni Xbox 2028'de gelecek. Şirket en son belgelerde, en fazla 2028 sonbaharına kadar Sürülmeyeceğini de beyan eder.

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Xbox X ve S, orta sınıf bir konsol için nispeten yenidir. Dolayısıyla oyunseverlerin yeni nesil Xbox konsolu hakkında resmi bir şey duyması uzun zaman alacak gibi görünüyor. Ayrıca Xbox'ta Oyun Geçişi Hizmetin ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında, şirketin bir konsol da çıkaracağına şüphe yok.

Peki siz Xbox çıkış tarihi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PlayStation 6 ile ilgili ilk bilgiler geldi!  İşte çıkış tarihi

PlayStation 6 ile ilgili ilk bilgiler geldi! İşte çıkış tarihi

Türkiye'deki değişiklik Microsoft'tan tepki çekti!

Türkiye’deki değişiklik Microsoft’tan tepki çekti!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close