Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Asus’tan dev oyun bilgisayarı!

Asus'tan dev oyun bilgisayarı!

Asus, 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını 3 Ocak’ta CES 2023’te tanıtacak.

dizüstü bilgisayar Teknolojinin gelişmesiyle birlikte laptop modelleri artık neredeyse masaüstü bilgisayarlar kadar verimli. Bu konuda en önemli markalardan biri de asus olur Asus'u özellikle ROG Modelleriyle oyuncu laptopları konusunda oldukça iddialı. Şimdi ise Asus bu açıklamayı farklı bir boyuta taşıyor.

Asus, 18 inçlik dizüstü bilgisayarını tanıtmaya hazırlanıyor

Asus, Twitter'da yakın zamanda yaptığı bir gönderide "BÜYÜK BİR ŞEY GELİYOR" ifadesini kullandı. 3 Ocak'ta gerçekleşecek olan CES fuarı şirketin etkinlikte geniş ekranlı bir dizüstü bilgisayar tanıtacağını net bir şekilde belirttiğine dikkat çekiliyor. Açıklamaya göre yeni dev ekran oyun bilgisayarı 3 Ocak 2023 Türkiye saati ile 19.00'da elimizde olacaktır.

Bütün bu olaylardan sonra suçlamaların sayısı arttı. suçlamalara göre asusCES 2023'te yepyeni Dizüstü bilgisayar 18 inç Henüz 17 inçten büyük ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmeyen marka için yeni oyun bilgisayarı da bir ilk olacak.


Asus Ryzen 7000 ve RTX 40 oyun bilgisayarları ortaya çıktı!

Asus Ryzen 7000 ve RTX 40 oyun bilgisayarları ortaya çıktı!

Asus'tan yeni Ryzen 7000 ve RTX 40'a sahip ROG bilgisayarlar ortaya çıktı. İşte yeni nesil Zephyrus G14 ve M16 modelleri!

yeni oyun dizüstü bilgisayarı büyük ekran Performans açısından da önemli bir seviyeye ulaşacağı belirtiliyor. Nihayet büyüyen ekran ve gövde Asus, boyutuyla performans için çok daha fazla alana sahip olacak. Firmanın bu alanı en verimli şekilde kullanacağını düşünüyoruz.

Oyun bilgisayarı Asus 18 inç

Asus'un yayınladığı bir videoda bilgisayarın ilk görüntülerini gördük. Karanlıkta çekilen video bir dizüstü bilgisayarı gösteriyor RGB aydınlatma öne çıkıyor Bilgisayar ekranına odaklanan videoda "cesaret edenlere" ve "Maxed Out" ifadeleri dikkat çekiyor. Son olarak bilgisayar ekranında "N" harfinin belirdiğini görüyoruz.

Ekranın sonunda görünen "N" harfi ve bilgisayar Sadece bir tanıtımla kendisi hakkında detaylı bilgi alabileceğiz. Peki, Asus ve 18 inç oyun bilgisayarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor!

Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor!

Paradox'tan Türk oyunculara kötü haber!

Paradox’tan Türk oyunculara kötü haber!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close