Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

eFootball 2023’e yeni bir oyun modu eklendi!

eFootball 2023'e yeni bir oyun modu eklendi!

Konami, eFootball 2023’ün konsol versiyonuna hazırlık maçı modunun eklendiğini duyurdu. İşte yeni oyun modunun detayları!

Konami, eFootball 2023'ün konsol versiyonuna Dostluk maçı modların eklendiğini duyurdu. Çevrimiçi topluluğun büyük bir bölümünün bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Dream Teams'i kullanabilir, arkadaşlarıyla oynayabilir ve kişiselleştirilmiş takımlarını ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebilir.

Bu yeni bir özellik PlayStation 4 ve 5Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve buhar içermek farklı platformlarda kullanılabilir durumda.


eFootball 2023 çıktı!  İşte yenilikler

eFootball 2023 çıktı! İşte yenilikler

Popüler KONAMI PES oyun serisinin yeniden markalaşması olan eFootball'un yeni bir sürümü çıktı: eFootball 2023!

eFootball 2023 alınan dostluk maçı modu

Kullanıcıların Dream Team kadrolarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için oyun, FC Barcelona, ​​​​Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere dört resmi ortak kulüpten yeni kulüp paketleri de içeriyor.

Her deste, başlangıç ​​takımındaki her pozisyon için bir tane olmak üzere 11 Eğitim kartı içerir. Bu, kullanıcılara güçlü bir kadro oluşturabilmeleri için farklı pozisyonlar arasında dengeli kapsamlı bir paket sunar.

Bu paketler çok kullanışlıdır çünkü deneyimli bir oyuncu bile kendi Rüya Takımı çeşitlerini geliştirebilir veya yeni başlayanlara kendi çeşitlerini yaratmak için mükemmel bir başlangıç ​​noktası verebilir.

2.1.0 güncellemesi ayrıca, Portekiz International'dan yeni eklenen Büyükelçimiz Bruno Fernandes için yeni bir Premium Elçi seti getirecek. Bu sette, 2020-21 sezonunda Fernandes'in Manchester United formasıyla sadece 58 maçta üst üste 45 gol attığı kartın "Epik" bir versiyonu olacak.

Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo kartlarının yanı sıra Manchester United ve Portekiz milli takımından oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 Öne Çıkanlar kartı yer alıyor.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Okuduğunuz eser üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, hangi "metin türlerini" bilmeniz gerekir ve bunların özellikleri nelerdir?

Okuduğunuz eser üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, hangi “metin türlerini” bilmeniz gerekir ve bunların özellikleri nelerdir?

İstanbul Üniversitesi kültür kulübünün açılışı başladı!

İstanbul Üniversitesi kültür kulübünün açılışı başladı!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close