in ,

Ekibinizle birlikte kendi video oyununuzu geliştirerek ödüller kazanabileceğiniz Anku Game Jam yarışması başlamak üzere!

Ekibinizle birlikte kendi video oyununuzu geliştirerek ödüller kazanabileceğiniz Anku Game Jam yarışması başlamak üzere!
Ankara Üniversitesi’nin birçok öğrenci kulübüyle ortaklaşa düzenlenen ödüllü bir yarışma olan Game Jam, 25 Mart’ta hibrit olarak yürütülecek ve başlayacak.

Sınırlı bir süre için bir video oyunu geliştirmek için bir araya gelen üyelerin ödül için yarışacağı Ankü Game Jam. 25 – 27 Mart hem fiziksel hem de çevrimiçi yer alacak. Etkinliğe fiziki olarak katılacaklar ve Ankara Mamak Füzyon Merkezi’nde toplanacaklar.

Ankara Üniversitesi Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen ve TaleWorlds sponsorluğunda düzenlenen yarışmada katılımcılara toplamda Nakit Ödül 5000 Türk Lirası ve yarışma devam ettiği sürece sürpriz ödüller için yarışacak.

Etkinlik öncesi atölye çalışmaları yapılacaktır.

Ankyu Oyun Reçeli

Ankü Game Jam öncesinde, YouTube’dan izlenebilecek, herkese açık atölye çalışmaları yapılacak. oyun sektörü hakkında UI/UX tasarımı, yaratıcılık, 2D atölye, yapay zeka kullanımı, ses ve müzik gibi çeşitli konularda seminerler 18 – 19 – 20 Mart olacak. Bu atölyelere katılmak için Game Jam üyesi olmak gerekli değildir, böylece etkinliklere herkes katılabilir.

Yarışma ve seminer programları hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru detaylarını görmek isterseniz, buraya tıklayarak Anku Game Jam web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam tamamen değişiyor!  İşte yeni tasarım

Steam tamamen değişiyor! İşte yeni tasarım

Oyun dünyasını sallayan sızıntı!  Amazon Electronic Arts'ı satın alacak mı?

Oyun dünyasını sallayan sızıntı! Amazon Electronic Arts’ı satın alacak mı?