Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Epic Games’in yeni oynaması ücretsiz oyunları hayal kırıklığı yaratıyor

Epic Games'in yeni oynaması ücretsiz oyunları hayal kırıklığı yaratıyor

Epic Games bu hafta iki ücretsiz oyun veriyor. Tek seferde Doom 64 ve Rumbleverse için özel bir içerik paketi alabilirsiniz.

Epic Games Store ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta iki oyun tanıtılsa da kullanıcıları tatmin etmeye yetmedi. Oynaması ücretsiz Rumbleverse ve klasik oyun Dum 64'ü 18 Ağustos'tan itibaren kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Epik Oyunlar: Rumbleverse ve Doom 64

Epic Games Store geçtiğimiz hafta Cook, Serve, Delicious 3'ü 33 TL değerinde ücretsiz olarak sundu. 18-25 Ağustos tarihleri ​​arasında ücretsiz olan oyunlar beklentilerin altında kaldı. bu haftayı kaydet Rumbleverse - Homeless Boxer içerik paketi. ve 1997'de çıkış yaptı Doom 64 ücretsiz yaptı mı

Iron Galaxy Studios, Rumbleverse tarafından geliştirildi kavgacı royale Bu, oynaması ücretsiz şık bir dövüş oyunudur. Epic Games Store kampanyası sayesinde boks kulaklığı, eldiven, forma, ayakkabı ve şort Serseri Boxer İçerik Paketi ücretsiz olarak alabilirsiniz.


Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Epic Games Store bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu. 33 TL değerinde Pişir, Servis Yap, Lezzetli 3'ü ücretsiz olarak indirebilirsin.

Rumbleverse için Bum Boxer içerik paketine ek olarak, Doom serisinin efsanevi oyunu Doom 64 de Epic Games Store'da ücretsiz olarak mevcut. 1997 yılında tanıtılan oyun, Doom 2'nin devamı niteliğindeydi. Epic Games bunu şu ifadelerle açıklıyor:

1997'de Nintendo 64 için piyasaya sürülen orijinal oyunun geliştirilmiş sürümünü oynayın. Cehennemin Dünya'nın işgalini durdurmasının üzerinden yıllar geçti. İnsanlığın güvenliği için, Mars'taki karantinaya alınan UAC araştırma tesisleri terk edildi ve şimdiye kadar unutuldu.

Rumbleverse ve Doom 64 için her iki içerik paketi 25 Ağustos'a kadar ücretsiz Alabilirsin. oyunOyunları almak için hesabınızla Epic Games Store'a giriş yapın ve oyunları kitaplığınıza ekleyin. Kütüphanenizde süresiz olarak bulundurabilirsiniz.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Bu haftanın maçları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Vodafone'dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Vodafone’dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Oyunlar Netflix TV uygulamasında oynanabilir!

Oyunlar Netflix TV uygulamasında oynanabilir!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close