Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

FPS-2022’yi artırmak için Minecraft taktikleri

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Minecraft-FPS-artirma-taktikleri-2022-3.jpg

Minecraft’ta FPS’yi arttırmanın birkaç yolu vardır. Minecraft’ta FPS’yi artırma taktikleri ile daha verimli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

oyun dünyanın en sevilen oyunlarından biri Minecraftoyuncuların dünyayı ve çevreyi istedikleri gibi inşa etmelerini sağlar. Farklı rakiplerle savaşarak ve gerektiğinde kazarak çok fazla avantaj elde eder. Ayrıca, daha iyi oyun performansı için iyi bir araçtır. FPS ulaşmaları gerekiyor. Biz de bu yazımızda minecraft fps arttırma Taktikler hazırladık.

FPS'yi artırmak için Minecraft taktikleri

Minecraft'ı pc'de daha performanslı, akıcı ve canlı oynamak için iyi bir FPS gereklidir. FPS'yi artırmak için Minecraft taktikleri FPS'si düşük olan oyuncular bu durumdan bir çıkış yolu bulma şansına sahip olacaklar.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Minecraft-FPS-artirma-taktikleri-2022-1.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Daha zayıf donanıma sahip eski sistemleri kullanmaya devam eden kullanıcılar, oyun oynarken FPS'yi sürdürmekte zorlanacaklar. Ancak Minecraft, orada en çok modifiye edilen oyunlardan biridir. Bu bakımdan bu, performans arttırıcı modlara ve doku paketlerine sahip olduğu anlamına gelir.


Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!

Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!

Ayrıca GeForce RTX alıcıları Ghostwire: Tokyo, DOOM Eternal ve daha fazlasını alacak. Detaylar burada...

Genel ayarları değiştir

Oyunu bilgisayarda oynayanlar için genel ayarların yapılması çok önemlidir. Ancak gerektiğinde bu ayarların değiştirilmesinde fayda vardır. Genel çizelgeler karmaşık terimler veya anlamlar içermez.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Minecraft-FPS-artirma-taktikleri-2022-2.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Düşük kaliteli bir bilgisayar kullanıyorsanız, Grafik ayarları'Numara'hızlı bir şekildeSadece ' olarak değiştirin. Bu, grafikleri optimize eder ve dengeli bir oyun deneyimi sağlar.

OptiFine modu

Birçok Minecraft oyuncusu bu modu etkili bir şekilde kullanır. OptiFine moduOyun gecikmelerini azaltmanın yanı sıra etkili bir FPS artışı da sağlar. Bunu yapmak için uygun erişime sahip olmanız ve bu modu yüklemeniz gerekir.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Minecraft-FPS-artirma-taktikleri-2022.webp?resize=1170%2C658&ssl=1

Modu etkinleştirdikten sonra, FPS değerlerine Birçok iyileştirme ve ayarlama yapar. Bu iyileştirmeler sayesinde daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. OptiFine modu, Minecraft'ın her sürümü için farklı şekilde indirilir.

Ekran kartı güncellemesi

Grafik kartınızı yükseltmek, Minecraft'ta FPS'yi artırmanın en iyi yollarından biridir. Ekran kartı, bilgisayarınızdaki oyunlarda çok önemli bir yer kaplar. Bu nedenle, ekran kartı sürücüsünün güncel olması gerekir.

Donanım açısından yoğun görevleri devre dışı bırakın

Daha akıcı oyun için çeşitli oyun içi hileler olsa da, bazı PC ayarlarını değiştirerek Minecraft'ın kare hızını artırmanın yolları var. En etkili yöntemlerden biri aynı anda çalışan diğer programları kapatmaktır.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Minecraft-FPS-artirma-taktikleri-2022-3.jpeg?resize=1170%2C658&ssl=1

Oyun oynarken çalışan diğer programları açmak genellikle sorunlara neden olur. Bunu önlemek için birçok oyuncu diğer açık programları kapatmayı tercih ediyor. Minecraft oynarken FPS artışı için uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz.

Doku paketlerini kullanın

Bu paketleri kullanmak FPS'nizi artırmak için en iyi alternatiflerden biridir. doku paketleri birçok farklı seçenek ile. Bu seçeneklerden tercihlerinize göre bilgisayarınıza indirmelisiniz. Ardından Minecraft'ın açık kaynak paketleri bölümüne eklemeniz gerekiyor. Bu işlemler sonucunda iyi bir verim elde edilebilir.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Türkiye'nin üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Digital UP başlıyor.

Türkiye’nin üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Digital UP başlıyor.

EA Play'den Steam'de sürpriz indirim

EA Play’den Steam’de sürpriz indirim

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close