Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

İyi haber, oyuncular! GeForce Now’da dev indirim

İyi haber, oyuncular!  GeForce Now'da dev indirim

GeForce Now fiyatlarına yüzde 50’ye varan indirimler uygulanabiliyor. Yeni bir sızıntı, Nvidia’nın fiyatları düşüreceğini gösteriyor.

Nvidia'nın bulut oyun hizmeti GeForce Now, yeni bir fiyatlandırma stratejisi geliştiriyor olabilir. Google Stadia'nın kapatılmasının ardından daha fazla kullanıcı çekmek isteyen Nvidia, GeForce Now fiyatlarında %50 indirim Dedikleri gibi, yapar.

GeForce Now fiyatları yüzde 50'ye kadar daha ucuz olabilir

Teknoloji Radarı tarafından yapılmıştır Sahip olmak GeForce Now'a göre abonelik fiyatları yakında değişecek. Nvidia zaten yılın ilk yarısında 49,99 ABD doları İddiaya göre yeni fiyat olan Premium seviyesinde yüzde 50 indirim planlıyor. 29,99 ABD doları eşit olacak.

Eğlence ve oyun sektöründeki tüm abonelik fiyatlarının arttığı bir dönemde Nvidia'nın indirim yapmayı düşünmesi ilginç görünüyor. Google Stadia'nın kapanmasını fırsata çevirmek isteyen donanım devi, oyun sektörünü buluttan canlandırmayı planlıyor.


Nvidia araştırıyor!  RTX 4090 yangın çıkarabilir mi?

Nvidia araştırıyor! RTX 4090 yangın çıkarabilir mi?

Nvidia RTX 4090 güç konektörü alev aldı RTX 4090 güç konektörlerinin yandığına veya eridiğine dair kanıtlar var.

VideoCardz'dan yapılan açıklamaya göre Nvidia, yeni fiyatlar için Noel tatili dönemini bekliyor. Reklamın görsellerinin zaten sızdırıldığı ve fiyat düşüşünü doğruladığı bildirildi. Bu hafta yeni bir duyuru bekleniyor.

Sızıntı gerçek olsa bile bu indirimin ABD için planlandığını unutmayın. Yani olası indirim GeForce Now Türkiye fiyatlarını etkilemeyebilir. Türkiye'de Aylık bonus 120 TLen Advantage Premium 6 ay 480 TLŞuradan teklif edildi:

Nvidia'nın bulut oyun hizmeti önemli bir kullanıcı sayısına ulaşmış, bu da modern oyunları eski ekipmanlarda bile oynamanıza olanak tanıyor. Premium pakette öncelikli erişim, 6 saat oturum süresi, sınırsız oturum ve RTX özelliklerini kullanabilirsiniz.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lionel Messi ve PUBG

Messi, PUBG Mobile’a geliyor!

TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

Back to Top