Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Messi, PUBG Mobile’a geliyor!

Lionel Messi ve PUBG

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Lionel Messi, özel bir iş birliği ile PUBG Mobile’a geliyor. Detaylar burada…

Dünyanın en popüler oyunlarından biri Pubg mobilfutbol dünyasının efsane ismi Lionel Messi ile yeni bir ortaklığa gideceklerini duyurdu. Birçok kişi tarafından dünyanın en iyisi olarak kabul edilen futbolcu, Kasım ayında yayınlanacak olan 2.3 güncellemesinin ardından tüm dünyadaki oyuncuların telefonlarında olacak!

PUBG Mobile'da Lionel Messi Rüzgarı

Messi, futbolun en büyük isimlerinden biri ve dünyanın en iyi oyuncusu olarak kabul ediliyor. Dünyanın en iyi kulüplerinden bazılarında oynayan, Arjantin milli takımının kaptanlığını yapan, yedi kez Ballon d'Or kazanan ve altı kez Avrupa Altın Ayakkabısını kazanan çok ödüllü bir futbolcu.

Messi ayrıca UNICEF gibi hayır kurumlarına küresel çocuk davalarına verdiği destekle tanınıyor. PUBG ve futbolcu arasındaki bu işbirliğinin oyunun popülaritesinde ciddi bir artışa yol açması bekleniyor. Hele 35 yaşındaki yıldız oyuncunun harika bir sezon geçirdiği ve Dünya Kupası'na sayılı günler kaldığı düşünülürse.


Messi ve Neymar, Call of Duty: Modern Warfare 2'ye mi geliyor?

Messi ve Neymar, Call of Duty: Modern Warfare 2'ye mi geliyor?

İddialara göre önümüzdeki haftalarda çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare 2'ye Messi ve Neymar eklenecek.

Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur." diyen Messi sözlerini şöyle sürdürdü; "oyunRahatlamak, eğlenmek ve takım arkadaşlarım ve ailemle bağlantı kurmak için antrenman yapmadığım zamanlarda bunu inanılmaz derecede faydalı buluyorum.

PUBG Mobile çok eğlenceli ve kişisel olarak dünyanın her yerindeki milyonlarca hayrandan biriyim. Üzerinde çalıştığımız şeyden gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG MOBILE'da bana katılmaya davet ediyorum."

PUBG MOBILE Yayıncısı Tencent Games Başkanı Vincent Wang şunları söyledi: “Böyle küresel bir spor süperstarının PUBG MOBILE'a katılmasından dolayı son derece şanslıyız! "Çoğu PUBG MOBILE oyuncusunun zaten büyük futbol hayranları olduğunu bildiğimizden, sporu oyunda desteklemek ve yeni hayranlar çekmek için sabırsızlanıyoruz."

Bu işbirliği, benzersiz bir oyun ekipmanı koleksiyonunu ve sınırlı bir süre için mevcut olacak bazı öğeleri içerecek ve oyuncuların atletik yeteneklerini savaş alanında sergilemelerine olanak tanıyacak. Ortaklık hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Kasım Oyunları 2022 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı!

Kasım Oyunları 2022 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı!

İyi haber, oyuncular!  GeForce Now'da dev indirim

İyi haber, oyuncular! GeForce Now’da dev indirim

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close