Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Kült oyun Mafia artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

Kült oyun Mafia artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

İkonik Mafia 1 kısa süreliğine ücretsiz. Mafia serisinin 20. yılını kutlayan 2K Games, yeni Mafia ile ilgili güzel haberler verdi.

2K Games, hit macera oyunu Mafia'nın 20. yıl dönümünü kutluyor. Özellikle yıldönümü için mafya 1 buharücretsiz oldu oyunu Steam kitaplığınıza ekleme sürenizin kısıtlı olduğunu belirtmekte fayda var. Şirket ayrıca yeni bir Mafia oyunu üzerinde çalıştığını da doğruladı.

34 TL değerindeki Mafia 1 Steam'de ücretsiz

İlk oyun Mafia serisinin 20. yılını özel olarak Steam'de kutluyor. açıkça. 2K Games'ten yapılan açıklamaya göre İlk Mafia, 1 Eylül - 5 Eylül tarihleri ​​arasında Steam'de ücretsiz olacak Ancak oyunun yeni nesil konsollarda olmadığını hatırlatmakta fayda var.

İlk olarak 2002'de duyurulan ikonik üçüncü şahıs nişancı, 2K Games'in 20. yıl dönümü etkinliğinin temasıydı. Şirket, 20. yılına özel olarak yeni bir Mafia oyunu yayınladı. Yeni bir teknoloji geliştirdiklerini ve bunun "tamamen yeni" olacağını vurguladı.

yeni oyununuz mafya 4 Adının çıkıp çıkmayacağı belli değil. Mafia 3 ile büyük bir yenilgi alan ve oyuncular tarafından eleştirilen 2K Games, yeni ürünlerle seriyi tamamen yeniden çekeceğini açıkladı. Yani Mafia 4 unvanını sürdürmek istemeyebilir.

Mafia 1'in elden geçirilmiş versiyonu Mafia: Kesin Sürüm Hangar 13 tarafından geliştirildi. Oyun çok beğenildi ve 2K'yı güldürdü.

Hangar 13'ün de yeni bir mafyayı üstlendiğini belirtelim. oyunlar yayın tarihi Kesin olmamakla birlikte, daha birkaç yılı kaldığı bildirildi.

Hangar 13 yöneticisi Roman Hladik, “Yepyeni bir Mafya projesi üzerinde çalışmaya başladığımızı teyit etmekten mutluluk duyuyorum. "Birkaç yıl uzaktayız ve şu anda daha fazlasını paylaşamıyor olsak da, oyuncularımızı yeni hikayelerle eğlendirmek için çok heyecanlıyız."

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
FIFA 23 yanlışlıkla bir ay önce çıktı!

FIFA 23 yanlışlıkla bir ay önce çıktı!

Logitech'in bulut oyun hizmeti sızdırıldı!

Logitech’in bulut oyun hizmeti sızdırıldı!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close