Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Marvel’dan kötü haber! destek sona eriyor

Marvel'dan kötü haber!  destek sona eriyor

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers, 2,5 yıllık desteğin ardından kapanıyor. İşte haberin detayları.

2020'nin son aylarında çıkış yapan Marvel's Avengers, birçok Marvel hayranını hayal kırıklığına uğratmıştı. Kristal Dinamikleri ve Kare Enix İmzalı yapım, oynanışı ve hikayesiyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramadı. Ek olarak, birçok oyuncu mevcut sorunlu çevrimiçi sistem nedeniyle giriş yapmakta bile zorluk çekmiştir. Şimdi bekleniyor kötü haber gelmek Gelin haberin detaylarını birlikte öğrenelim.

Marvel's Avengers 2,5 yıl sonra kapanıyor!

Marvel's Avengers ekibi Twitter'da paylaştı, 31 Mart son güncelleme gelecek ve 30 Eylülitibariyle olduğunu ifade etti. Ayrıca bu tarihten sonra oyun resmi satışlardan kaldırılacak ve satın alınamayacak. Oyunu bu tarihten önce satın aldıysanız, 31 Mart'tan itibaren tüm oyun içi kozmetikler ücretsiz olacaktır.

yenilmezleri şaşırtıyor

Desteği tamamen durdurdukları 30 Eylül'den sonra çevrimiçi ve çevrimdışı erişim hala mevcutken, oyunun ne kadar aktif olacağını tahmin etmek zor. Ek olarak, Crystal Dynamics makalelerinde şu ifadeleri kullandı:


Midnight Suns Deadpool genişleme videosu yayınlandı!

Midnight Suns Deadpool genişleme videosu yayınlandı!

2K tarafından yayınlanan Midnight Suns, önümüzdeki hafta bir Deadpool genişlemesi alıyor. Videosu yayınlanan genişleme paketi oldukça fazla içerik barındırıyor.

"Topluluğumuzdaki herkesin bu kahramanlar ve onların hikayeleriyle büyük bir bağı olduğundan, bunun hayal kırıklığı yaratan bir haber olduğunu biliyoruz. Bizimle bu maceraya geldiğiniz için çok ama çok minnettarız. Marvel's Avengers'a olan coşkunuz, destansı fotoğraf çekimlerinizden sonraki Kahramanlarımızın kim olacağına dair teorik gönderilerinize ve Twitch yayınlarınıza kadar bu oyunu hayata geçirmemizde etkili oldu. Desteğiniz ve süper ekibimizin bir parçası olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsek azdır."

Bazı oyunculara göre bu karar hem oyuna olan ilginin azlığı hem de Crystal Dynamics'in bir sonraki adımıyla alakalı. Mezar yağmacısı Çünkü oyununa odaklanmak istiyor. Ayrıca Xbox Game Pass üzerinden Marvel's Avengers'a sahipseniz bu çözümler sizin için de geçerli. Eğer makalenin tamamı burada tıklayarak erişim

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Marvel's Avengers'ı kapatmak sizce doğru bir karar mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
59 TL değerinde macera oyunu bedava!

59 TL değerinde macera oyunu bedava!

Riot Games siber saldırı altında!  Yamalar etkilenebilir

Riot Games siber saldırı altında! Yamalar etkilenebilir

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close