Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

MSI’dan oyunseverleri sevindirecek haber!

MSI'dan oyunseverleri sevindirecek haber!

Oyun notebookları sektörünün lideri MSI, amiral gemisi ve dünyanın ilk LED ekranlı mini PC’si MSI Titan GT77’yi duyurdu.

MSI geçen Eylül IFA22 etkinlikte oyuncular ve profesyoneller için tasarlanan yeni monitörlerini ve bilgisayarlarını tanıttı. Şirket, ürünü bugün CES 2023'te tanıtacak. MSI Titan GT77Müjde verdi. Detaylar burada…

MSI Titan GT77, CES 2023'e geliyor!

MSI, yeni amiral gemisi oyun dizüstü bilgisayarı Titan GT77 4k/144Hz Küçük LED dünyanın ilk ekranlı bilgisayarını tanıttı. Titan GT77 modelinin ekranı, AUO'nun AmLED MiniLED teknolojisi ile donatılmıştır. Onun dışında harika HDR performans, ultra parlak aydınlatma ve geniş bir renk gamı. Ekran parlaklığının tepe değeri 1000 deniz milidaha yüksek ve normal LCD'den 2,5 kat daha parlak.

Ayrıca ekranda bulunan 1008 karartma bölgesi daha az gölge ve daha net görüntü kalitesi sağlıyor. MSI Titan GT77 VESA DisplayHDR 1000 sertifikalı Bunu da hatırlatacağız. Bu özelliği ile oyunlarda ve yayınlarda daha kapsayıcı bir HDR deneyimi sunuyor. Daha iyi renk kalitesi sağlamak için ekranda %100 DCI-P3 renk gamı mevcut. Bu özelliği ile oyun ve eğlence için renk ihtiyacını karşılar.


MSI'da her ihtiyaç için bir bilgisayar var!

MSI'da her ihtiyaç için bir bilgisayar var!

Dünyanın en popüler bilgisayar üreticilerinden biri olan MSI, hemen her ihtiyaca uygun laptop modelleri sunuyor.

Son olarak, şirketin özel True Color teknolojisi kullanılarak yapılan üretim sırasında, her bir Titan GT77 mini LED paneli montajdan önce tek tek dikkatlice incelenecektir. Dünyanın dört bir yanındaki Titan GT77 tutkunlarına en doğru renk sunumunu sunacak.

Yeni MSI Titan GT77, CES 2023'te tanıtılacak. Diğer özellikler, fiyatlandırma ve bulunabilirlik lansman sırasında duyurulacak. Bunların arasında, oyun sırasında kare hızını artırmanıza izin veren ve dünyanın ilk 4K/144 Hz mini LED ekranında mükemmel görüntü reprodüksiyonu sağlayan işlem gücü var. Ayrıca yeni nesil GeForce notebook performansı da beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? MSI Titan GT77'nin özelliklerini beğendiniz mi? Sizce CES 2023'te hangi özellikler açıklanacak?

Düşüncelerinizi yorumlayın veya Forum SDN'sibizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam, 2022'nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

Steam, 2022’nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

Steam En Çok Satanlar Açıklandı!  rekabet devam ediyor

Steam En Çok Satanlar Açıklandı! rekabet devam ediyor

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close