Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PES yarışmasının yeni rakibi FIFA! İşte UFL oynanışından görüntüler

ufl

FIFA ve PES arasındaki uzun süredir devam eden rekabete yeni bir soluk geliyor! UFL, oynanış görüntülerini yayınlayarak beklentileri artırdı.

Geçmişten günümüze futbol oyunları, oyun dünyasında önemli bir yer tutmaktadır. FIFA ve Winning Eleven (PES) eskiden çok sayıda rakibe sahipken, şimdi bu iki oyun arasındaki bir rekabet. Aslında FIFA'da her geçen gün artan oyuncu sayısı nedeniyle rekabetin önemli ölçüde azaldığı söylenebilir. Artık futbol oyunlarına yeni bir soluk getirebilecek bir yapım var: Ultimate Football League (UFL)!

Futbol oyunlarına yeni bir soluk: UFL!

UFL, Ultimate Football League, Strikerz Inc.'in kısaltmasıdır. Productions tarafından geliştirilen ve Ağustos 2021'de Gamescom'da duyurulan futbol oyunu, yaklaşık iki yıldır geliştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde oyunla ilgili birçok videoya yer veren geliştirici ekip, oynanış videolarının yanı sıra oyunla ilgili soruları yanıtladıkları bir dizi video yayınladı.

ufl oyun

Yayınlanan bu oynanış görüntülerine bakacak olursak animasyonların ve grafiklerin oldukça iyi tasarlandığını söyleyebiliriz. oyunGenel hatlarıyla daha gerçekçi bir yapı sunmaya çalıştığını görmekteyiz. Bu bağlamda asıl rakip FIFA olacak gibi görünüyor. Ancak tam teşekküllü bir FIFA rakibi olabilmesi için daha kat etmesi gereken çok yol olduğunu söyleyebiliriz.Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

Fortnite filmiyle ilgili ilk resmi duyuru ortaya çıktı. Epic Games yeni bir uyarlama üzerinde çalışmaya mı başladı?

Baş tasarımcı Ilya Shymansky, oyun hakkında şunları söyledi:

"UFL'de her şeyi gerçek futboldaki gibi yaratıyoruz. Pas ne kadar teknik olursa, oyuncunun becerileri o kadar zor olur, yani daha kaba oyun becerileri gerektirir. Geçişleri oluştururken belirli eğimleri ve yükseklikleri ölçüyoruz. Her santimetresini sayıyoruz."

SDNShiftdelete.net

Çıkış tarihi ne zaman?

Strikerz henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak kısa süre önce Twitter'da yapımcıdan bir mesaj yayınladı.Çıkış tarihi birçok faktöre bağlı, ancak yıl sonunu hedefliyoruz.» ifadeleri kullanılmıştır. Buna göre 2023'ün sonlarına doğru bir çıkış bekleyebiliriz.

Fragmanda Türk futbolcunun isimlerinin yazılmasının sebebi ise UFL, dublaj ve yerelleştirme konusunda Türk firması Locpick ile çalışıyor olması. Yani oyunun Türkçe dil desteğine ve muhtemelen seslendirmeye sahip olacağını düşünebiliriz. Beşiktaş'ın Vodafone Park stadı ile anlaşma imzaladığını açıklayan şirketin Türkiye pazarına büyük önem verdiği söylenebilir.

FIFA ve EA Sports arasındaki son anlaşmazlık nedeniyle EA yeni bir FIFA oyunu yapmayacak. Kendi oyununu yaratma kararı alan FIFA'dan yeni oyunlar göreceğimiz göz önüne alındığında, önümüzdeki yıllarda futbol oyunlarının oyun dünyasında önemli bir rekabete gireceği varsayılabilir.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce UFL başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
fortnite-naruto-adli-animeyi-getiriyor

Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

Oyuncular üzgün: Popüler aksiyon oyunlarının üretimi yüzde 60 arttı!

Oyuncular üzgün: Popüler aksiyon oyunlarının üretimi yüzde 60 arttı!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close