Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PlayStation 5’te yeni bir çözünürlük görünecek!

PlayStation 5'te yeni bir çözünürlük görünecek!

Sony, PlayStation 5 için uzun süredir konuşulan 1440p çözünürlük seçeneğini test etmeye başladı.

sony, PlayStation 5uzun zamandır beklenene yeni çözünürlük seçeneği test etmeye başladı. 720p, 1080p ve 2160 (4K) çözünürlükler için önceki destek PlayStation 5yakında çok aranan 1440p seçeneğine sahip olacak.

PlayStation 5, 1440p'lik yeni bir çözünürlük aldı

Oyun konsolu Sony, PlayStation 5 için Çözünürlük 1440p desteğini test etmeye başladığını duyurdu. Test kullanıcıları bugün başlıyor 1440p desteği Kütüphane için küratörlüğünde oyun listeleri ve yeni sosyal özellikler içeren PS5 sistem yazılımının yeni bir beta sürümünde mevcut olacak.


PlayStation'dan Xbox'a!  Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation'dan Xbox'a! Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation, Bungie için 3.6 milyar dolar ödedi. Destiny ve Halo serilerini geliştiren Bungie, artık PS Studios'un bir parçası.

PS5 sahipleri için yeni bir 1440p çözünürlük mevcut. uyumlu TV'ler ve monitörler. kullanılabilir. Yeni çözünürlük seçeneklerinin tam olarak çalışması için oyunların da 1440p çözünürlük desteklenmesi gerekiyor. Aksi halde 4K oyunlar gelişmiş kenar yumuşatma ile görüntülenecektir.

PlayStation çözünürlüğü

Beta yazılımı var PS5 sahipleri, PS5 kartının ekran ve video bölümünde HDMI ile bağlanan ekranlarının 1440p'yi destekleyip desteklemediğini kontrol edebilirler. Sony, değişken yenileme hızının 1440p'de desteklenmediğini ve yalnızca PS5'te kullanılabileceğini onayladı. 1080p ve 4KÇalışacağı konusunda kullanıcılarını uyarır.

PS5 modelleri için son sürüm yazılım güncellemelerioyun düzenlemeyi kolaylaştırmak için tasarlandı yeni oyun listeleri beraberinde getiriyor. herkese 100 oyun tutar En fazla 15 liste oluşturabilirsiniz.

Sony de yeni sosyal ağ Ayrıca özellikler getiriyor. Yeni özelliklerle, arkadaşlarınızdan ekranlarını göstermeye başlamalarını ve partiye katıldığında Arkadaşınızın mevcut oyununa katılabildiğiniz zaman bildirim alabileceksiniz. Bundan böyle partide çıkartmalar ve sesli mesajlar gönderilebilir

Sony, PS5 için yeni yazılım yayınladı beta test kullanıcıları Tüm PS5 sahiplerinin önümüzdeki aylarda yeni özellikleri alması muhtemeldir. yani sen bir acemisin 1440p çözünürlük Seçenek hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Tüm cihazlar için GTA 4'ü okuyun (tam liste 2022)

Tüm cihazlar için GTA 4’ü okuyun (tam liste 2022)

Sony, iPhone'u PlayStation'a dönüştüren donanımı duyurdu

Sony, iPhone’u PlayStation’a dönüştüren donanımı duyurdu

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close