Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi çıktı! Hangi yenilikler?

PUBg Mobile

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi, Messi ile futbolun tadını çıkarmamızı sağlayan yeni öğeler, etkinlikler, güncellenmiş oyun modu ve yenilikler içeriyor!

Pubg mobil 2.3 Güncellemesi, Lionel Messi'nin Küresel Tavuk Kupası'nın fahri kaptanı olarak gelişini işaret ediyor ve bir dizi futbol temalı öğe (oyun içi teçhizat, araçlar), etkinlikler ve daha fazlasını sunuyor. PUBG Mobile unutulmaz bir spor sezonuna başlarken birbirinden güzel oyunlar buluşuyor! oyunMüşteriler ayrıca Döngü 3 Sezon 9 ve Royale Pass 17. Ay kapsamında tonlarca yeni kozmetik eşyanın kilidini açabilecekler.

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi çıktı!

2.3 Güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE Global Chicken Cup'ın kaptanlığını yapacak ve oyuna dahil olmak isteyen oyuncular için tonlarca ödülün yanı sıra harita değişiklikleri getirecek. Yarından itibaren mevcut bir kooperatif forması da dahil olmak üzere özel ödüller kazanmak için Messi'den bir etkinlik daveti almayı unutmayın!

Kendilerini Erangel, Livik ve Noosa savaş meydanlarında bulan oyuncular, Messi'nin altın çizmelerini keşfetme fırsatı yakalayacak. Bu botlar, kullanıcılarına değerli bir hız artışı sağlayacak veya rakipleri tekmeledikten ve iniş noktasına sürükledikten sonra kullanılabilecek büyük bir futbol topunun avantajından yararlanacak!


Xiaomi 12T Pro PUBG Mobil testi!

Xiaomi 12T Pro PUBG Mobil testi!

Xiaomi 12T Pro PUBG Mobile test sonucu nedir? Mobil oyun sevenler ve telefon almak isteyenler oldukça memnun kalacaklardır.

Tek oyunculu Zorb Futbol Topu Aracı ise oyuncuları, takım arkadaşlarının havaya fırlatabilecekleri dev bir futbol topunun içinde gruplandırır. Daha özel Messi öğeleri ve kıyafetleri de 23 Kasım'dan itibaren 2.3 Güncellemesinde daha sonra sunulacak.

Futbol Karnavalı bölgesinin ortaya çıkmasıyla Erangel madeni tamamen değişti! Zorb Soccer Truck'ta özel olarak oluşturulmuş pistlerde dolaşın ve ekstralar ve temalı öğelerle dolu, Orta Doğu mimarisinden ilham alan güzel ve yeni bir şehir manzarasının keyfini çıkarın. Oyuncular ayrıca, yalnızca belirli bir süre sonra açılan ve daha da değerli malzemeler içeren yeni bir hazine sandığına erişimle savaş alanında yeni bir şanstan yararlanmak için bölgede otomatik olarak görünecek bir Canlanma Kartı satın almaları istenecek.

Tüm bunlara ek olarak oyuncular, çeşitli büyüklükteki futbol sahalarına ulaşabilecek ve burada Erangel'in etrafına serpiştirilen Muhteşem Futbol Toplarını filelere bağlayarak ek malzemeler elde edebilecekler. Oyuncular ayrıca büyük koruma sağlayan ancak çok fazla hasar aldıktan sonra patlayan dev futbol toplarını da kullanabilirler. Son olarak, oyuncular futbol şeklindeki sandıkları çağıran Football Flare silahını kullanacak ve futbol temalı Başlangıç ​​Adası'nda savaşa hazırlanabilecekler. Bu şekilde oyuncular, oyuna başlamadan önce güncellemenin yeniliklerinin çoğunu deneyebilecekler.

2.3 Güncellemesi, futbol sezonunun ruhuna uygun olarak takım oluşturmaya vurgu yapacak. Güncelleme, Arkadaşlarla Sıralama sisteminde ilk kez oyuncuların birbirlerine daha hızlı sıralama yapmasına ve takımlar oluşturmasına yardımcı olacağı Tek Hedef için Birleş etkinliğini içerecek! 20 Kasım'dan 3 Aralık'a kadar her gün arkadaşlarıyla takım kuranlar, rütbe koruması, ilk 30'da bitirmek için ekstra puan ve çifte görev puanı gibi birçok avantajdan yararlanabilecekler.

PUBG MOBILE 2.3 güncellemesi aynı zamanda Döngü 3 Sezon 9'un başlangıcını da işaret ediyor ve beraberinde bir dizi yeni efsanevi öğenin yanı sıra sezon hedeflerini tamamlamak için ek ödüller dağıtan seviye hedef sisteminde bir güncelleme getiriyor.

Royale Pass 17. Ay: Star Glory İçeriği, Güncellenmiş Favori RP Kasaları ve Daha Fazlası - 19 Kasım! Diğer yenilikler arasında, bir maç sırasında uçak sıralamasında görünen takım arkadaşlarını etiketlemek için bir sistem, bonus RP puanları ve grup satın alımları gibi ayrıntılar yer alacak.

Oyuncular ayrıca dünyaca ünlü otomobil üreticisi ile henüz duyurulmamış bir işbirliğinin parçası olarak yakında savaş meydanlarına çıkmayı dört gözle bekleyebilirler. Neler olacağı hakkında daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Güncellemedeki bu heyecan verici yeni eklemelere iki yeni satın alınabilir karakter, Lorenzo ve Leith ve ayrıca size efsanevi eşyalara sahip olma şansı verecek olan Myth Factory etkinliğinde yeni bir Wheel of Fortune katılıyor. PUBG MOBILE'ın yıllık Siber Haftası da 20 Kasım'da Siber Ünlü Silahlar ve Siber Giriş Avantajları ile geri dönecek.

Erangel, Livik ve Nusa'da hava durumu ve ulaşım güncellemeleri, güvenlik iyileştirmeleri, ateşli silah güncellemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere PUBG MOBILE'da bir dizi başka iyileştirme de yapıldı. Resmi Aftermath modu, daha sonra 2.3 güncellemesinde de mevcut olacak.

PUBG MOBILE hakkında daha fazla bilgi için instagram, Youtube, tik tok, Facebook, seğirme ve twitterHesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. PUBG MOBİL Bedava Uygulama mağazası ve Google Oyun Mağazadan indirilebilir.

REKLAMSource link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Loading…

0
Call of Duty Warzone 2'nin çıkış tarihi belli oldu!

Call of Duty Warzone 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı! yükleyici açık

Türk Telekom'dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Türk Telekom’dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close